тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Nissan продемонструвала тапочки з функцією автоматичного паркування

Завжди хотіли, щоб ваші домашні тапочки ніколи не губилися з виду і завжди знаходилися в призначеному місці? Тоді фахівцям з Nissan є що вам запропонувати. У всякому разі, опинившись в японському містечку Хаконе і зупинившись в готелі ProPILOT Park Ryokan, ви виявите в номері незвичайні тапочки розробки Nissan. Здивувати вони зможуть постояльців готелю здатністю кооперуватися і самостійно повертатися на вихідну позицію, орієнтуючись в навколишньому середовищі.

 

 

Автоматизовані тапочки від Nissan, оснащені мініатюрними коліщатками і здатні пересуватися без допомоги власника, відправляти в серійне виробництво автори проекту не мають наміру. Мета демонстрації даного концептуального вироби - це реклама фірмової технології автономної парковки.

Система ProPILOT Park, яка дала ім'я японському готелю і лягла в основу оригінального смарт-взуття, доступна власникам електромобіля Nissan Leaf 2018. Вона відповідає за функцію інтелектуальної парковки хетчбека автопілотом, який орієнтується на поточну дорожню обстановку і не вимагає втручання з боку водія.

Продемонструвати великий потенціал і масштабованість технології ProPILOT Park фахівці Nissan вирішили не тільки на прикладі смарт-тапочок, але і унікального обіднього столика з електроприводом, а також самохідних подушок і пульта дистанційного керування телевізором.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com