тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

General Motors показала робомобіль без керма і педалей

Автомобільний виробник General Motors продовжує «фантазувати» на тему автомобілів недалекого майбутнього і робить це вельми ефективно. Зовсім недавно на суд автомобілістів і експертів галузі була представлена ​​нова концепція салону, в якому немає ні звичного водійського місця, ні рульового колеса як такого...


Не так давно автомобілі на електродвигунах здавалися чимось фантастичним, неймовірним, недосяжним для автопрому і недоступним для широкої аудиторії. Це змінилося буквально за кілька років. Що ще дадуть нові високі технології, до яких неймовірним функцій і можливостей вони приведуть автомобільний транспорт?

Сьогодні всерйоз заговорили про автомобілі з автопілотом. Як щодо автомобілів без рульового колеса в принципі? Саме про це задумалися інженери General Motors, які продовжують розвивати свої власні ідеї на цей світ і бачення повністю автономної машини.

Вони представили концепцію автовиробника «Cruise Division», яка вперше була продемонстрована широкій аудиторії на виставці CES 2018, котра традиційно проходить в Лас-Вегасі. Дана концепція пропонує впевнено відмовитися від усього звичного, що сьогодні є на водійському місці. Всі можливі важелі, перемикачі, педалі і, нарешті, рульове колесо повинні зникнути з автомобілі майбутнього.

Замість цього «Cruise Division» пропонує використовувати сенсорний екран, інтелектуальну систему навігації і голосове управління. Звучить, як мрія любителя наукової фантастики. Проте, навіть існуючі сьогодні технології дозволяють створювати працюючі експериментальні зразки подібної техніки. Якщо дивитися в корінь питання, то стає зрозуміло, що відмова від всіх перерахованих елементів матиме і один несподіваний ефект. У салоні автомобіля майбутнього буде куди більше вільного місця! А стандартні автомобілі можуть стати компактнішими.

 


До речі, нещодавно General Motors подала в Міністерство транспорту США свіжий звіт про безпеку своїх безпілотників. Згідно з ним, робомобілі GM мають відразу кілька рівнів системи безпеки, кожен з яких страхує від відмови іншого. Так, електромобіль заповнений резервними акумуляторами, які навіть при відмові основних, повинні живити критичні системи і сенсори. Автомобіль в режимі реального часу дає інформацію про стан кожного датчика, сенсора і елемента, який бере участь в процесі безпілотного пілотування. У компанії говорять, що немає сценарію, при якому робомобіль «осліпне». При відмові одних сенсорів, огляд забезпечать інші.

 


Опытные специалисты автосервиса "ЮСА-моторс" выполнят любой сложности ремонт меган в Днепре. Гарантия высокого качества, четкое соблюдение сроков выполнения работ, цены до 40 % ниже, чем на других сервисах.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com