тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перший в світі тривимірний рекламний щит Coca-Cola потрапив до Книги рекордів Гіннесса

Минулого року Coca-Cola потрапила в Книгу рекордів Гіннесса завдяки рекламній кампанії на гігантському тривимірному рекламному щиті, який дозволяє виводити на екран об'ємне зображення найрізноманітніших форм. Білборд розташувався на знаменитій площі Таймс-сквер в Нью-Йорку. Для його створення компанія задіяла 1760 LED-екранів.

 

 

Дисплеї створюють відчуття «живого» білборда. Електронне табло встановлені на шести поверхах, причому кожен з «кубиків» запрограмований таким чином, щоб діяти незалежно від інших елементів. Він може інтерпретувати хвилі, різні структури і інші об'ємні складні фігури.

Представники Книги рекордів Гіннесса повідомили, що Coca-Cola встановила два нових рекорди - за найбільший рекламний щит в світі (20 на 12 метрів) і за перший в світі тривимірний рекламний білборд.

«З самого початку ми хотіли створити відчуття паузи на Тайм-Сквер, - сказав Кім Гнатт, керівник групи бізнес-стратегій компанії «Coca-Cola» в Північній Америці. - Наша фірмова 3D-технологія представляє бренд унікальним чином, і ми сподіваємося привернути увагу людей протягом більш тривалого періоду часу».

Кожен день рекламу на Таймс-сквер бачать понад 300 тисяч чоловік. За даними Investopedia, вартість розміщення білборда на цій площі Нью-Йорка варіюється від 1 до 4 млн доларів.

Дещо раніше компанія Google першої орендувала найбільший і найтехнологічніший рекламний дисплей в світі. Вартість оренди оцінюється в 2,5 млн доларів за чотири тижні розміщення. Рекламний дисплей належить компанії Clear Channel і розташовується на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

 


Він займає вісім поверхів, має площу 2 322,5 кв. метра (хоча багато ЗМІ порівнюють його з футбольним полем, чия площа становить 4 050 або 7 140 кв. м). Дисплей екрану показує зображення з роздільною здатністю 2368 × 10 048 і на 24 млн пікселів. Дозвіл нового білборда перевищує дозвіл будь-якого іншого дисплея такого розміру.

 


Наружная реклама - эффективный инструмент для продвижения бизнеса. Заказывайте на сайте raiderpro.com/naruzhnaja-reklama современные вывески, ситилайты, а также другую рекламную атрибутику разных размеров и конфигураций. Опытные креативные специалисты компании «Райдер-Про» помогут вам с выбором наиболее подходящей конструкции, концепцией дизайна, готовый проект будет разработан с скрупулезным учетом всех индивидуальных пожеланий, и в четко оговоренные сроки.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com