тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На весіллі в Казахстані гостям вивезли 4-метровий торт-замок вагою в 1,5 тонни

Днями в Казахстані пройшло помпезне весілля близької родички президента країни і внука відомого підприємця. Це торжество повинні були висвітлити тільки казахстанські ЗМІ, проте до нього проявили інтерес практично всі світові видання, а також користувачі соціальних мереж. Вся справа виявилася ... у торті!


Цей шедевр вагою в 1,5 тонни і висотою 4,2 метри став кульмінацією весілля. Як відомо, торт був виготовлений знаменитим кондитером Ренатом Агзамова, якому роблять замовлення практично всі зірки російського шоу-бізнесу.

 


Що стосується шедевра на весіллі дочки племінника президента країни Кайрата Сатибалди Аружан і внука підприємця Серікжан Сейтжанова і Аміржан, то тут кондитер перевершив самого себе. Три доби до весілля над кулінарним замком, не зупиняючись, працювала команда кондитерів, які змінювали один одного і вдень, і вночі.

Коли його вивозили в зал, гості від захоплення забули про все на світі. Якщо судити за максимальними розцінками на сайті Рената Агзамова, то такий торт обійшовся замовникам в 176 000 доларів!

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com