тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найменший у світі населений острів

Американська сім'я думала, що ця нерухомість стане заміським місцем усамітнення, але туристи порушили ці плани. На річці Святого Лаврентія уздовж кордону Канади і США розташований архіпелаг Тисяча островів. Один з його ділянок суші є найменшим населеним островом в світі...


До складу архіпелагу Thousand Islands входить значно більше островів: 1864. Їх розмір коливається від 100 км² до ділянок землі близько 0,1 м², де може розміститися хоча б одне дерево.

Архіпелаг - популярна природна пам'ятка; тут організовуються круїзи та риболовля. Серед цікавих екскурсійних об'єктів - музей старовинних кораблів у Клейтон і Замок корпорації «Зінгер» (англ. Singer Castle).

 


Крім того, один з островів архіпелагу, що має площу близько 306 м², є найменшим населеним островом в світі. Ім'я Just Room Enough Island ( «Досить місця») йому дала американська сім'я Сайзленд (Sizeland), яка придбала цю ділянку суші в 1950 році. Їм дійсно вистачило місця для того, щоб посадити дерево і побудувати невеликий будиночок, а перед його ганком поставити стіл і три крісла для пікніка.

Сім'я думала, що ця нерухомість стане заміським місцем усамітнення, але туристи порушили ці плани: чи не кожен з учасників численних круїзів з усіх боків знімає незвичайний острів.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com