тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Британська компанія випустить «вічні» кросівки з підошвою з графена

Учені з Манчестерського університету об'єдналися з британською маркою спортивного одягу inov-8 для створення перших в світі кросівок з графеном. Матеріал використовують для підвищення міцності і протиковзких властивостей підошовної гуми. Про це докладно повідомляється на сайті університету.


Если вам требуется качественная и по разумной цене обувь из кожи крокодила, советую воспользоваться выгодными предложениями от компании “Grande e piccolo”.


 

Графен - двовимірний вуглецевий матеріал товщиною в один атом, який має підвищену міцність і легкість, а значить, потенційно може бути використаний для поліпшення властивостей різних інших матеріалів.

Незважаючи на те, що використання графена в продуктах масового споживання поки що не таке поширене, на його основі вже роблять, наприклад, покриття для мотоциклетних шоломів. Тепер графен планується використовувати для підвищення міцності спортивного взуття. За словами творців, використання графена необхідно для поліпшення не тільки міцності, але також і проти ковзання підошви кросівок: фірма inov-8 спеціалізується не тільки на спортивному взутті, але і взуття для активного відпочинку. Як повідомляється в прес-релізі на сайті компанії inov-8, «графенові» кросівки будуть в півтора рази міцнішими, еластичнішими і міцнішими, ніж будь-яке спортивне взуття, підошва якої традиційно робиться з гуми.

За повідомленнями сайту TechCrunch, одна пара таких кросівок обійдеться в 150 фунтів. Це не перше взуття, для створення якої буде використаний нетиповий матеріал. Наприклад, в минулому році компанія adidas представила кросівки, зроблені з міцного і легкого біорозкладного матеріалу Biosteel, а вчені з Університету штату Айови створили схожу на шкіру тканину, в основі якої були використані побічні продукти приготування чайного гриба.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com