тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Zanco tiny t1: найменший у світі телефон

Мобільна техніка свого часу стала справжнім відкриттям. Добре, коли телефон можна покласти в кишеню. Однак навіть сьогодні кращі за своїми габаритами смартфони можуть бути обтяжливою ношею. Наприклад, під час занять спортом. Витончено вирішила це питання група конструкторів-ентузіастів, яка змогла створити дійсно маленький мобільний телефон...

 

 

На популярному краудфандінговому майданчику успішно стартувала кампанія зі збору коштів, які підуть на виробництво найменшого мобільного телефону в світі. У всякому разі, саме так позиціонують своє дітище його творці. І після хоча б одного погляду на новинку, є всі підстави вірити цим людям!

Отже, відомо про цей крихітний телефончик поки небагато. Апарат буде носити назву Zanco tiny t1. Його розміри порівнянні з невеликим USB-накопичувачем, або пальцем руки. Важить пристрій якихось 13 грам. При всьому при цьому, у новинки є стандартна для всіх мобільних телефонів клавіатура і невеликий дисплей з діагоналлю 0.49 дюйма.

Акумулятора телефону повинно вистачати на три дні роботи. Для зв'язку буде використовуватися технологія 2G. Самі творці стверджують, що Zanco tiny t1 повинен стати чимось на зразок запасного телефону.

Ідея дійсно хороша! Чому? Хоча б тому, що пристрій без проблем поміщається навіть в найменшу кишеню. На відміну від громіздкого смартфона, пальчиковий телефон стане ідеальним вибором для тих, хто займається спортом або фітнесом. Важливо й те, що набір з трьох таких телефонів обійдеться приблизно в 150 доларів.

 


Заказывайте на http://www.originall-diplom.com/ дипломы о высшем образовании. Гарантия качества, конфиденциальности, цены самые лучшие!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com