тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Renault показала безпілотний концепт-кар з системою віртуальної реальності

Компанія Renault поділилася подробицями про новий безпілотний концепт-каре Symbioz. Вперше концепт під назвою Symbioz був представлений на автошоу у Франкфурті у вересні 2017 року. Тепер же Renault представила інший, вже працюючий прототип під тією ж назвою, який показує, як, на думку компанії, можуть виглядати автомобілі до 2023 року...


До речі, на сайті orendacar.com.ua ви можете скористатися послугою аренда авто без водителя Киев, ціни доступні, великий вибір авто різного класу.

Symbioz, як повідомляють в Renault, оснащений автопілотом 4-го рівня. Концепт-кар також отримав два електромотори, встановлені на задній осі і здатні видавати 500 кіловат потужності і 660 Нм крутного моменту (проте демонстраційний варіант автомобіля зможе забезпечувати лише 360 кВт і 550 Нм).

 


Symbioz обладнаний акумуляторною батареєю, вона ємністю 72 кіловат-годин, хоча, як каже французький автовиробник, архітектура машини може вмістити і більшу батарею - ємністю 100 кіловат-годин (причому зарядити її на 80%, як зазначає Renault, можна буде менш ніж за півгодини) .

Запас ходу машини компанія не розкрила. Renault розповіла, що в Symbioz буде три режими водіння - стандартний, спортивний і автономний. В останньому простір в салоні оптимізується для більшого комфорту користувача, причому також стає доступна вбудована система віртуальної реальності.

На відео показано, як буде виглядати навколишній світ в VR-режимі. Крім того, як каже виробник, Symbioz зможе «підключатися» до «розумному» будинку і обмінюватися з ним інформацією.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com