тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Tencent: світові не вистачає мільйонів розробників штучного інтелекту

Звіт китайського ІТ-гіганта Tencent говорить про те, що ринку потрібні мільйони програмістів, які здатні займатися розробкою штучного інтелекту...

 

 

Кількість існуючих фахівців штучного інтелекту (ШІ) автори дослідження оцінюють в 300 тисяч чоловік. Інші ІТ-гіганти по всьому світу періодично скаржаться на брак розробників штучного інтелекту. За твердженням The New York Times, фахівці з парою років досвіду можуть претендувати на зарплату від $ 300 до $ 500 тисяч на рік, а кращі отримують мільйони.

У звіті Tencent сказано, що головна проблема ринку - освіта. Кількість слухачів різноманітних курсів з штучного інтелекту зросла на порядки (включаючи онлайн-курси), але закінчують навіть таку освіту далеко не всі. Можливо Львів тренінги присвячіні зможуть суттєво покращити ситуацію з підготовки досвідчених спеціалістів у цій галузі.

Ключовими гравцями «гонки штучного інтелекту» дослідники називають США, Китай, Японію і Великобританію. Крім цього, згадані Ізраїль і Канада. Остання заслужила згадки саме завдяки сильному освітньому рівню, завдяки якому в країні розміщено чимало дослідницьких лабораторій по ШІ.

Великобританія виділяється найкращим «етичним і законодавчим кліматом», а Японія лідирує в розробці роботів. Світовим лідером галузі звіт називає США: в країні найбільше університетів, в яких можна отримати освіту в області машинного навчання і пов'язаних областей. Також в США розміщені понад тисячу ШІ-стартапів, тоді як всього в світі їх близько 2,6 тисяч. У Китаї ж працює 600 ІІ-компаній.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com