тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Розумна» куртка, яка зігріє лютою зимою і охолодить в спеку

Холодна погода вимагає відповідного одягу. Все ще вибираєте пуховики або дорогі дублянки? А світлі уми людства вже придумали технологічну альтернативу: куди більш теплу і без шкоди для братів наших менших...

 

 

Чи можливо обмежитися тільки однією курткою на всі сезони? Можливо, якщо це куртка з «клімат-контролем»! Для всіх мінімалістів, які терпіти не можуть мерзнути, але при тому не бажають купувати по 10 курток і перетворювати квартиру в суцільний захаращений гардероб, рік 2017 стане щасливим. А все тому, що саме в цьому році була винайдена Kinesix - найуніверсальніша куртка. Одна на всі сезони! Вона зігріє навіть в найлютіший мороз і охолодить в перегрітому приміщенні або задушливому метро. Адже Kinesix - це куртка з справжнісіньким клімат-контролем.

Канадський стартап пропонує багато і за відносно скромні гроші. За 500 канадських доларів можна отримати «розумну» куртку, керовану смартфоном. 12 вбудованих нагрівальних елементів зігріють навіть в сувору канадську зиму. Але зроблять це комфортно, регулюючи нагрів в залежності від температури «за бортом».

Спеціальний додаток буде постійно відслідковувати температуру повітря, що оточує власника куртки. А розумний алгоритм розрахує, який рівень нагріву буде максимально комфортним в цій ситуації.

На практиці це виглядає так: чим холодніше на вулиці, тим тепліше в куртці. Але, наприклад, якщо користувач заходить з морозу в тепле приміщення, Kinesix швидко зрозуміє це і знизить температуру нагрівання. А то і зовсім запрацює в «режимі охолодження». Таким чином, одна куртка цілком замінить і легку вітровку, і ґрунтовний зимовий пуховик. Хоча вирішувати, звичайно, тільки покупцеві.

Кампанія зі збору коштів успішно стартувала на kickstarter. Але передзамовлення відкрито, так що потрапити в число щасливих і зігрітих власників можна навіть сьогодні. А по посиланню женские куртки от Week можна недорого придбати чудові брендові моделі на любий смак і гаманець.

 

Втім, це не єдина розумна куртка. Дещо раніше  куртки було представлено цікаву модель Flexwarm. Її особливість - наявність обігрівальних елементів, вбудованих в тканину в області спини, грудей і зап'ясть. В рукавах є елементи у вигляді безпалих рукавичок з підігрівом.

Для живлення обігрівача використовується літій-іонний акумулятор ємністю 5000 мА ∙ год, якого вистачає на 3,5 год роботи на повній потужності. Нагрівальні елементи, по суті, являють собою вставки з тканини з металевими волокнами, автоматично вмикаються і вимикаються, підтримуючи задану температуру на основі показань вбудованих датчиків. Для управління курткою служить мобільний додаток.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com