тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Одяг від Petit Pli "росте" разом з вашою дитиною

Купівля дорогого дитячого одягу - заняття невдячне. Не встигнеш озирнутися, як ретельно вибрані і куплені, здавалося б, зовсім недавно, комбінезончик, куртка, штанці і костюмчик виявляються малі і абсолютно непридатні для використання. І добре, якщо є можливість передати їх дітям молодшого віку "у спадок". Якщо ж її немає, то доля цих нарядів - припадати пилом у кутку шафи або бути відправленими в утиль. Прикро!..

 

Хоч трохи виправити цю ситуацію взявся британський інженер і дизайнер Райан Маріо Ясін (Ryan Mario Yasin). Він заснував стартап Petit Pli - і представив недавно "найбільш технологічний дитячий одяг в світі", котори вміє "рости" разом з малюком. Розробник запевняє, що цей одяг придатний для використання у віці дитини з 4 місяців до 3 років - що звучить просто фантастично! І все це - за рахунок особливого способу обробки тканини, що поєднує плісировку, прошивку, і що дозволяє їй розширюватися в кілька разів в довжину і ширину.

При цьому, згідно з анонсу, дитячі штанці і курточки від Petit Pli зручно складаються, мають малу вагу, можуть піддаватися машинному пранню без будь-яких особливих умов, і не потребують прасування.

"Зростаючий" разом з дитиною одяг характеризується хорошим захистом від вітру, водовідштовхувальними властивостями, і є "дихаючим" - з чудовим повітрообміном. При цьому матеріал повністю синтетичний.

Розробники підкреслюють, що створюваний ними одяг - верхній: він не рекомендований для одягання на голе тіло або використання в якості нижньої білизни.

І хоча в продаж "зростаючий" разом з дитиною одяг від Petit Pli поки не надійшов, передбачається, що коштувати він буде значно дорожче, ніж звичайні дитячі наряди з синтетики. При цьому розробники отримали від потенційних клієнтів масу однотипних питань. Звучать в цілому як: "Навіщо мені купувати ваш дорогий і не дуже ошатний костюмчик з синтетики - якщо на ці гроші я можу придбати своєму малюку одразу кілька недорогих і різноманітних дрібниць (тих же костюмчиків) різного розміру? Теж синтетичних, але здатних внести різноманітність в його гардероб?

Відповідь була дана в дусі модних західних віянь. Розробники "зростаючого" дитячого одягу відзначають, що використовуючи протягом декількох років один костюмчик замість кількох, батьки дитини піклуються про навколишнє середовище. І зменшують кількість потрапляють в неї синтетичних відходів. До того ж випуск таких речей запланований в широкому виборі кольорів і малюнків. Правда, коли його можна буде побачити на прилавках магазинів - поки неясно.

Зате відомо, що у вересні поточного року дизайнери Petit Pli виграли престижну британську премію James Dyson Award. А це значить, що вони отримають додаткове фінансування роботи над своєю ідеєю. І зможуть зробити "зростаючий" дитячий одяг більш зручним і практичним.

 

 


Каждый заботливый родитель, приобретая обновки для своего малыша, хоче, чтобы они были максимально комфортными, долговечными, безопасными для здоровья, и хорошо смотрелись на ребенке. Именно такие вещи предлагает магазин качественной одежды detki-neposedki.com.ua, пополняя здесь детский гардероб, вы реальне экономите свой бюджет и время!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com