тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

3 млн доларів за автомобільний номер

Бізнесмени ОАЕ точно знають як виділитися з натовпу. Зовсім недавно відбувся аукціон, на якому був реалізований за шалені гроші реєстраційний номер для автомобіля. Фішка в тому, що складається він з однієї єдиної цифрою...

 

 

Продали ще в тому році. Автомобільний номер служить для ідентифікації водія. Втім, крім практичної функції, деякі водії не проти додати і декоративну.

Важко не погодитися, що однакові або повторювані в особливому порядку цифри в номері телефону або автомобіля викликають у кожної людини якийсь дивний захват. Коли такий номер на твоєму авто, десь глибоко в душі починає кричати і танцювати від радості внутрішній перфекціоніст зі ступенем з математики. Може бути саме тому в Арабських Еміратах із завидною регулярністю влаштовують аукціони автомобільних номерів, на яких з молотка йдуть найбільш нестандартні і красиві індикаційні знаки.

Буквально на днях на одному з таких аукціонів бізнесмен Ахмед аль-Марзукі купив собі реєстраційний номер за 10 мільйонів дирхамів, що за нинішнім курсом можна порівняти з 3 млн доларів США. На реєстраційному номері є всього одна цифра - «2». Підприємець, якому 23 роки, розповів, що був радий купити номер з такою цифрою, так як вона дуже важлива для ОАЕ. Так, 2 грудня країна відзначає Національний день.

Всього на торгах було продано 15 дорогих унікальних реєстраційних номерів. Так, номер «1111» дістався 12-річному підлітку, батько якого купив цей номер за 400 тисяч доларів. До речі, захід проводився на честь 60-річчя поліції Абу-Дабі, а всі виручені гроші повинні піти на благодійність.

Роком раніше в ОАЕ продали одні з найдорожчих номерних знаків. Тоді на аналогічному аукціоні були реалізовані номера з числами «5» і «1». Обидва обійшлися покупцям у суму, що перевищує п'ять мільйонів доларів США.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com