тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

$ 450 млн доларів за картину да Вінчі

Картина легендарного генія Леонардо да Вінчі днями була продана на аукціоні за рекордну суму $ 450,3 млн. Робота Леонардо да Вінчі "Спаситель світу" є єдиною роботою майстра, яка залишалася в приватному володінні. Робота стала найдорожчим предметом живопису, який коли-небудь був проданий на аукціоні...

Висока ціна картини "Спаситель світу" (Salvador Mundi) обумовлена ​​тим, що творів пензля Леонардо да Вінчі відомо не так вже й багато (всього 20), і всі вони, крім "Спасителя світу", знаходяться в музейних колекціях.

Прес-служба Christie's називає роботу найбільшим художнім відкриттям за останні 100 років. "Спаситель світу" довгий час вважалася копією, але після шести років досліджень справжність картини була доведена. І вже в 2011-2012 роках вона була включена до виставки картин Леонардо - найповнішу демонстрацію робіт художника, яка коли-небудь проводилася.

Спочатку за полотно розраховували отримати $ 100 млн. Нового господаря "Спасителя світу" прес-служба Christie's не називає. Як повідомляє агентство Deutsche Welle, картину виставив на аукціон російський мільярдер Дмитро Риболовлєв, який придбав шедевр в 2013 році за $ 127,5 млн.

Попередній рекорд найдорожчого твору мистецтва, проданого на аукціоні, був встановлений на тому ж Christie's картиною "Алжирські жінки" (Les Femmes d'Alger) Пабло Пікассо. Робота пішла з молотка за $ 179,3 млн.

 


Нужен документ о высшем образовании, но нет времени, да и желания просиживать за студентской партой? Узнайте на сайте http://diplom-ua.com/, где можно недорого приобрести оригинальный диплом.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com