тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Флешка з найбільшим обсягом пам'яті в світі

Компанія Kingston Digital оголосила про випуск флешок з найбільшим обсягом пам'яті серед продуктів подібного роду. Йдеться про USB-флеш накопичувачі об'ємом 1 і 2 терабайта. Називатися нова флешка буде Kingston DataTraveler Ultimate Generation Terabyte (GT), і в порівнянні зі звичайними флеш-накопичувачами, вона досить велика за розмірами, у всякому разі, якщо судити по фотографії, де накопичувач набагато більше самого USB.

 

 

У будь-якому випадку така флешка менше будь-якого знімного жорсткого диска.

Скільки ж інформації можна помістити на 2 терабайти? Це приблизно 34 тисяч годин аудіоконтенту у форматі MP3, понад 1900 годин відео (майже тисячу фільмів стандартної тривалості високої роздільної здатності), 620 тисяч фотографій.

А ще у прес-релізі Kingston стверджується, що на такій мега-флешці можна розмістити до 70 годин 4К-відео.

Звичайні жорсткі диски, звичайно, зараз набагато об"ємніші, і досягають обсягу 16 Тб, але для відносно компактної флешки це досить великі показники.

Товар поступить в продаж в лютому наступного року, ціна ще не оголошена, але, мабуть, вона буде досить високою. Правда, в індустрії пристроїв для зберігання інформації конкуренція досить висока, і іншого виходу, крім як збільшувати обсяг пам'яті просто немає, так що, швидше за все, ціна може досить швидко знизиться.

 


Всегда приятно как приподносить так и получать презенты от хороших людей. И если вам требуются Необычные подарки, оригинальные корпоративные сувениры, воспользуйтесь замнчательными предложениями от интернет-магазина «Present».


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com