тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

General Motors створює універсальну автоплатформу, яка замінить звичні вантажівки

Автомобілебудівна компанія General Motors створила нову автомобільну платформу для роботи у важких умовах. Випуск новинки намічений на майбутній рік. В GM заявили, що їх «секретна» розробка зможе замінити вантажні автомобілі мало не повністю.


Світ повний поганих речей. Повені, пожежі, урагани, лавини, вторгнення інопланетян і недобір в армію - все це в рівній мірі може стати причиною травмування і загибелі людей. В таких умовах, рятувальники повинні діяти максимально швидко і чітко, проте без відповідної техніки і обладнання у них мало, що вийде.

І ось, в світлі останніх драматичних подій, компанія General Motors розробила нову автомобільну універсальну платформу для роботи в найважчих і несприятливих умовах. Вона отримала назву Silent Utility Rover Universal Superstructure або просто SURUS.

 


Отже, що ж собою являє нова розробка американської компанії? Насправді, все дуже просто. Головне призначення SURUS зробити роботу рятувальників безпечнішою, а також розвантажити транспортні засоби, зокрема вантажівки, від необхідності транспортування на місці причепів і платформ зі спеціальним спорядженням і обладнанням, в разi його встановлення на цю саму платформу.

Секрет в тому, що SURUS - повністю автономна і може здійснювати рух (будучи, по суті, причепом) без автомобіля-тягача. У нинішньому варіанті платформа використовує колісну базу 4х4, може управлятися дистанційно і приводитися в рух двома електродвигунами, які живляться від літій-іонного акумулятора.

Розроблялася база з розрахунком на те, що використовувати її доведеться в умовах бездоріжжя. Важливо й те, що на платформу SURUS, яка нагадує гігантський скейтборд, може бути встановлено будь-яке спорядження і обладнання, яке зазвичай несе вантажівка. Таким чином, рятувальники отримують доступ до спорядження, а вантажівки можуть займатися іншою, куди важливішою роботою в обставинах, що склалися.

 

 


Если вам требуется качественная, оперативная и недорогая перевозка груза по СНГ, обращайтесь в компанию AUTO.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com