тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Apple запустить безкоштовні курси з програмування по всьому світу

20 університетів за межами США підключилися до програми Swift Curriculum від Apple. Це безкоштовна програма навчання програмуванню, яку компанія запустила в травні цього року. За допомогою Swift Curriculum Apple хоче виростити нове покоління кодерів і вирішити проблему нестачі кадрів, пише Engadget.

 

 

У США Swift Curriculum набув великої популярності. За найоптимістичнішими оцінками, на початку цього навчального року він повинен був торкнутися близько півмільйона школярів і студентів.

Курс має на увазі 180 годин практичних і теоретичних занять, в ході яких слухачі вчаться мови програмування Swift.

«На курсі студенти вчитимуться програмувати і розробляти повністю функціональні додатки, отримувати критичні навички роботи в області розробки програмного забезпечення та інформаційних технологій», - обіцяли в Apple.

У підсумку, чи то курс виявився таким популярним, то чи проблеми з кадрами дійсно серйозні, але Apple охопила не тільки США. Безкоштовні курси від ІТ-гіганта виходять за межі країни. У компанії розповідають, що поки угоди про впровадження досягнуті з 20 університетами світу. Серед них університети Данії, Нідерландах, Новій Зеландії, Великобританії та інших країн. Десь ці курси будуть проводитися в аудиторіях, деякі університети заявили про запуск онлайн-програм. Королівський мельбурнський технологічний інститут оголосив про запуск спеціальних стипендій для шкільних вчителів, які захочуть проводити такі курси під час літніх канікул.

 


На сегодняшний день компания KMG Automation является лидером в сфере софт и промышленное программное обеспечение Казахстан, перечень услуг, а также примеры реализованных решений вы найдете на сайте kmga.kz.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com