тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кава в ліжко, чи постільна білизна з натуральною кавою?

Ледь прокинувшись і все ще ніжачись на м'яких простирадлах, завжди приємно випити чашечку свіжої кави. А як щодо постільної білизни, виготовленої з кави?

 

 

Сучасні виробники постільних речей та домашнього текстилю дозволяють підібрати комплект - або купити готовий, під самі різні вимоги. Досить перейти на сторінку постельное белье онлайн-магазину текстильної продукції Teksima, щоб оцінити вибір, наприклад, простирадл. Світлі однотонні в приємних відтінках або просто білі, з геометричним малюнком або квітковими 3D принтами - набір пропозицій дуже великий. Включаючи в себе простирадла класичного типу або на гумці, абсолютно недорогі або представлені за більш істотною ціною при особливій якості тканини.

Останнє стосується затребуваних найвибагливішими клієнтами попліну і страйп-сатину. Постільна білизна з цих міцних і одночасно ніжних натуральних тканин вважається не тільки найпрактичнішою, але і надзвичайно модною.

Ще більш урізноманітнити цей вибір вирішили майстри австралійського стартапу Ettitude, які представили під довгою назвою Fresh Bedding Reimagined with Coffee оригінальну постільну білизну, яка виготовляється з тканини з добавкою натуральної кави. Точніше, кавової макухи, що залишається після переробки натуральної меленої кави в сухий розчинний напій, і який додається в полімерну основу з перероблених пляшок - харчового пластику.

У свою чергу отримана суміш доповнюється бамбуковим ліоцеллом: особливим текстильним волокном, одержуваних при високотехнологічної переробки бамбуковій целюлози. І, за запатентованою технологією S.Cafe technology, все це перетворюється в ніжну, тонку і міцну "кавову" тканину.

 


Якими ж властивостями володіє постільна білизна від Ettitude, виготовлена з додаванням натуральної кави? Перелік заявлених особливостей включає в себе:

- здатність швидко сохнути після прання: як відзначають розробники, майже в два рази швидше тканини з бавовни;

- нейтралізація запахів - матеріал виступає в якості своєрідного фільтра, який абсорбує неприємні аромати, але не поширює їх: за це якраз і відповідає добавка меленої кави в тканину білизни;

- здатність швидко вбирати вологу і також швидко випаровувати її, забезпечуючи абсолютний комфорт сплячій людині, якщо вона спітніє, і перешкоджаючи розмноженню бактерій;

- наявність м'якої, шовковистої текстури поверхні: забезпечує комфорт дотику і не викликає алергії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com