тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нюанси просування сайту в Google

Сьогодні просуванням сайту займається кожен, у кого такий є, але відмічено, що більшість новачків допускають ряд помилок. Які головні з них і що враховувати при просуванні сайту в Google ми розберемося в цій статті.

 

 

Спочатку варто визначити, що SEO оптимізація і просування сайту в Google багато в чому відрізняється від просування в Яндексі, на це є кілька причин. Найголовніша - аудиторія Яндекса і Google кардинально відрізняється, користувачі пошуковика Google більш просунуті, а користувачі пошуковика Яндекс охочіше роблять покупки в інтернеті і клацають на рекламу.


Просуваючи сайт в Google важливо приділити належну увагу внутрішній оптимізації сайту, адже для Google важливішою є окрема сторінка, а не домен. При написанні текстів враховуйте, що він повинен бути грамотно структурований, мати підзаголовки, ілюстрації і інші ммедіа-матеріали та, звичайно, текст повинен бути унікальним. Також Google більше любить великі тексти, на відміну від Яндекса, де топові місце може бути у сторінки з невеликим текстом.


Можна і потрібно оптимізувати текст - активно використовувати ключові слова, але не на шкоду читачам. У разі, якщо перестаратися, то є велика ймовірність потрапити під фільтри Google після введення алгоритму Google Penguin.


Розробляючи структуру сайту, не забувайте, що збільшення ваги сторінки можна домогтися внутрішньою перелінковкою або за допомогою установки «наскрізних» посилань. Кожен оптимізатор знає, що для успішного просування сайту важливо велике число сайтів, що, чим більше посилань з трастових (якісних) сайтів - тим краще. Здійснюючи закупівлю посилань для сайту, враховуйте той факт, що Google враховує тільки перше посилання з сайту, а значить посилання в кінці документа після інших - не ефективні.

 

Ще однією відмінною особливістю просування сайтів в Google від просування в Яндексі - тематична приналежність сайту, що просувається і сайту-донора не важлива. Однак, займаючись закупівлею посилань, важливо робити це поступово, інакше сайт буде виключений з пошукової видачі.

 

Це, звичайно, не всі нюанси просування сайту, але ключові і актуальні на сьогодні. Кожен день оптимізатори знаходяться в пошуку нових рішень просування сайту, стежте за статтями і в найшвидшому часі на сторінках сайту https://tts.ua/ з'являться нові рекомендації щодо виведення сайту в ТОП пошукової видачі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com