тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

5 типів «токсичних» людей, з якими потрібно терміново припинити спілкуватися

Подобається це чи ні, але оточуючі люди завжди впливають на життя кожної людини. Тому варто вибирати своїх друзів і колег з розумом, щоб сприяти позитивним і здоровим відносинам. Насправді у будь-якої людини є тільки обмежений час, щоб жити повноцінним життям. Тому варто задуматися, чи не варто уникати людей, які будуть витрачати даремно настільки швидкоплинне життя.

 

 

"Маніпулятор"

У маніпуляторів є своя власна мета, і вони будуть використовувати оточуючих їх людей для її досягнення. Вони ніколи не піклуються про думки і почуттях інших людей. Здається, що чим більше часу проводити з ними, тим менше у людини буде влади над його власною долею. І чим довше бути з маніпулятором, тим більше людина буде робити саме те, що хоче маніпулятор, а не вона сама. Подібні «друзі» тільки прикидаються хорошими, і будуть робити все, щоб досягти своєї мети.

 

"Пліткар"

Пліткарі є підступним «гвинтиком» в будь-якій організації. Вони притягують людину «в пастку», ділячись з нею «секретною» інформацією. Часом здається, що це все, що вони роблять: збирають і поширюють плітки про інших людей. Плітки про інших явно не підвищує цінність життя. Більш того: коли люди на роботі постійно бачать пліткаря в оточенні певні людини, то вони підсвідомо вважають, що ці двоє взаємопов'язані. Це явно не посприяє добрій репутації.

 

"Суддя"

Дуже багато культур побудовані навколо поняття сорому, і «суддя» в повній мірі використовує дискомфорт від почуття сорому інших людей, щоб «вкрасти їх енергію». Незалежно від того, що людина говорить, думає або робить, у судді завжди буде якась причина для критики цієї людини. Суддя ніколи не намагається «розставити все на свої місця» і пояснити, що саме робиться не так. Його єдина турбота - це тільки критикувати все, що людина робить чи не робить. Чим більше часу проводити з ними, тим більше це призводить до депресії, а також до постійного зниження самооцінки.

 

"Перебільшувачі"

Люди, які схильні до перебільшення, не знають, як зберегти невелику проблему дійсно невеликою. Вони завжди роздмухують з мухи слона і тиснуть на психіку. Саме від них часто можна почути такі фрази, як «Ти ніколи не робиш ...» або «Ти завжди був ...» Вони не витрачають час, щоб розглянути ті кроки, які людина зробила, щоб виправити проблему або виправити свою помилку. Будь-яка помилка буде «роздута» до вселенських масштабів.

 

"Фонтан емоції"

Розмови про почуття необхідні в стосунках, але іноді люди заходять занадто далеко. "Фонтани емоцій" люблять говорити про почуття, але вони ніколи не роблять цього конструктивно. Це ті люди, які неодноразово говорять всім про свої почуття, але вони ніколи не вживають ніяких дій для поліпшення поганих ситуацій. Ті, хто поспілкується з емоційним виразником, рано чи пізно стане таким же, як і він. Подібні люди можуть настільки захопитися обговоренням своїх почуттів, що вони втратять здатність вирішувати свої проблеми. Це явно не продуктивний або здоровий спосіб життя.

Коли людина дозволяє цим «токсичним» людям існувати в своєму житті, вона налаштовує себе на сумні, безпричинні, емоційно виснажуючі почуття. І варто запитати себе: якщо такі люди чинять негативний вплив, то чи варто витрачати на них час, і енергію.

 


Желаете контролировать и управлять своими эмоциями, и психическим здоровьем в целом, развить в себе уверенность, самодостаточность, успешно преодолевать житейские проблемы, научится распознавать окружающих людей? Вот вам Список книг по психологии на сайте goal-life.com, с помощью этой ценной литературы вы сможете повернуть свою жизнь к лучшему!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com