тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайський книжковий хмарочос

Створена у співпраці з місцевими архітекторами з TUPDI, бібліотека в Тяньцзіні (Китай) займає площу в 33800 квадратних метрів, де книжкові шафи розміщені від підлоги і до стелі. Хвилеподібні книжкові полиці надають незвичайної бібліотеці футуристичний вид.

 

 

Побудована за рекордний час, всього за три роки, бібліотека Тяньцзінь Біньхай була зведена як частина кластера з п'яти культурних будівель в районі Біньхай, з'єднаних між собою скляним коридором. Дизайн бібліотеки зосереджений на крупній кулястої аудиторії, розташованій позаду довідкового столу.

Книжкові полиці розташовані по обидва боки сфери і одночасно виконують функції сходів і місць для сидіння. Хвилеподібні контури полиць йдуть високо вгору до самої стелі, що завдяки правильно розставленому підсвічуванні надає скляній конструкції будівлі виду вигнутих жалюзі.

Незважаючи на те, що спочатку MVRDV передбачала відкрити доступ до верхніх книжкових полиць, через стислі терміни будівництва клієнт вирішив спростити дизайн. Замість цього на недоступні верхні місця для книг були встановлені перфоровані алюмінієві пластини, що імітують книги. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com