тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Карткові ігри онлайн на onlineigry.com

Хтось вважає цю розвагу небезпечною і азартною, а хтось зараховує нарівні з шахами до інтелектуального спорту. Ми не будемо вставати між непримиренно сторонами і лише скажемо, що, на наш погляд, немає нічого приємнішого, ніж перекинутися в "дурака" в дружньому колі! Адже часто стара затерта колода і хороша компанія - це єдине, що може врятувати дощовий, а тому неймовірно нудний вечір.

 

Якщо ти добре знаєш все масті і точно знаєш, коли десятка б'є туза, а коли туз - десятку, прийшов час тобі випробувати свої сили в серйозному змаганні! Грайте в дурака, преферанс, деберц онлайн, інші захоплюючі ігри, і перемагайте!

Карткові ігри з віртуальними суперниками подарують тобі реальні емоції і дозволять прокачати свій рівень техніки. Комп'ютерні ігри в карти навчать тебе кращим прийомам, які ти потім з успіхом застосуєш в змаганні з приятелями. Крім того, це ще й непогана тренування для твого інтелекту!

Наш портал onlineigry.com пропонує вам відкрити цілий всесвіт карткових ігор онлайн безкоштовно і без реєстрації. Вас чекають сотні варіацій покеру, блек, пасьянсу, бриджу, а ще ось тисяча і, звичайно ж, дурак. Віртуальні суперники будь-якої складності не дадуть вам спуску. Продумуйте свої дії, запам'ятовуйте кожен хід, і ви переможете.

Також в розділі «Карткові ігри» ви знайдете бридж, баккару, преферанс, буру. Ці симулятори розраховані не тільки на везіння, а й на застосування різних стратегій. Покладайтеся на свої навички, а не на щасливий випадок. Ігри такого жанру прекрасно розвивають пам'ять, спостережливість і логіку. Також ви можете відкрити сторінку, і дізнатись цікаві факти про історію покера і інших популярних ігор.

Карткові ігри онлайн виключають шахрайство і підтасовки. Ви можете повністю довіритися інтернет-круп'є, адже їм управляють обчислювальні алгоритми, а не жадоба наживи. Виграти у такого противника ще складніше, ніж у людини. Але граючи проти штучного інтелекту, ви будете вдосконалювати свою майстерність.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com