тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як вибрати швейну машинку

Про необхідність мати вдома свою швейну машинку замислюється кожна господиня. То штани треба підшити, то штори підробити, а деколи не вистачає ексклюзиву в купленому одязі, і хочеться зшити щось особливе.


І тут сучасна жінка стикається з величезною пропозицією на ринку - сотні машин рясніють десятками функцій і представлені в найсміливіших дизайнерських рішеннях. На будь-який смак і гаманець. Але це часто не полегшує вибір, а робить його в рази складніше. Особливо якщо навички крою та шиття в останній раз згадувалися на уроці праці в школі.

Електромеханічна чи комп'ютерна?

Принципово відмінних видів машинок не так вже й багато. В основному всі вони схожі. Навіть незважаючи на те, що великі бренди оновлюють модельний ряд дуже швидко. Але для домашніх потреб вибрати «помічницю» буде нескладно, якщо відштовхуватися від основних параметрів.

Отже, в першу чергу швейні машинки діляться на дві великі групи: електромеханічні і комп'ютерні. Різниця в тому, що електромеханічні апарати працюють за рахунок системи барабанів і шестерень, які керують усім процесом. З електрики у них тільки шнур живлення і лампочка, яка висвітлює робочу зону. Швейних рядків в таких механізмах частіше за все не більше 40.

Комп'ютерні машинки, в свою чергу, покладаються в роботі не на шестерінки, а на мікропроцесор. Завдяки йому, працювати стає значно простіше. Наприклад, можна не користуватися педаллю, а управляти швидкістю шиття за допомогою регулятора на корпусі. Крім того, зростає кількість виконуваних операцій. У машинках преміум-класу і зовсім можна редагувати наявні рядки, а також створювати свої.

Що вибрати для домашніх потреб?

Господині часто вирішують, що електромеханічної швейної машинки більш ніж достатньо для людини, яка не планує цілими днями шити одяг, а до комп'ютерних моделей належать як до чогось зайвого. Часто можна почути щось на кшталт: «Краще брати механічну машинку, немає сенсу переплачувати за комп'ютерну - я ж не швачка».

У той же час людина обирає мобільний телефон з сенсорним екраном і не згодна на старий кнопковий. Те ж і з швейними машинами. Проста машинка, швидше за все, буде припадати пилом на полиці через те, що ви просто не розберетеся в її управлінні. А на тій, в якій досить натиснути кілька кнопок - і все працює, будете шити багато і з задоволенням.

Що ж стосується професійних швачок - вони купують промислові машини. До того ж на користь комп'ютерних машинок говорять і інші характеристики. Вони, як правило, надійніші електромеханічних, тому що в їх системі менше механізмів, які можуть розладнатися. Машини з мікропроцесорним управлінням самі налаштовують оптимальні параметри строчки, а дисплей повідомляє всю необхідну для роботи інформацію. Крім того, вони мають більш широкий набір операцій.

 


Интернет-магазин janome.in.ua предлагает по наилучшей в Украине стоимости швейные машины Singer, других известных брендов, а также широкий ассортимент другой качественной швейной техники и аксессуаров.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com