тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Саудівська Аравія надала громадянство роботу по імені Софія

Даремно Арнольд Шварценеггер у фільмі «Термінатор-2» здійснював подорож в минуле, щоб на корені придушити повстання машин. Моторошне майбутнє, схоже, вже почалося. Робот Софія вперше в історії отримала одне з фундаментальних прав людини - можливість стати громадянином з усіма наслідками, що випливають звідси.

 

 

Громадянство «залізній леді» надала Саудівська Аравія. Про це стало відомо на інвестиційному форумі Future Investment Initiative, який проходить в столиці королівства Ер-Ріяді. Воно було озвучено в ході дискусії про майбутнє штучного інтелекту, яку вів телеведучий компанії CNBC Ендрю Соркін.

Серед спікерів була присутня і Софія - дітище американської компанії Hanson Robotics, яка серед своїх побратимів відрізняється виразною мімікою і просунутими навичками розпізнавання і синтезування мови. У відповідь на привітання Соркіна електронна діва виголосила невеликий спіч.

- Це велика честь для мене стати першим в історії роботом, який володіє громадянством! - заявила Софія.  Розмовляючу залізячку тут же почали знімати на камери смартфонів представники саудівської знаті, закутані в традиційні арабські шати. Хоча місцевих джентльменів складно чимось здивувати, після того, як місяць тому вони стали свідком по-справжньому революційного події: король бен Абдель Азіз Аль Сауд дозволив жінкам водити машини.

 


Софію закидали питаннями, на які вона цілком розумно відповідала.

- Чи здатні роботи усвідомлювати самих себе? - задав їй підступне запитання Ендрю Соркін.

- А дозвольте запитати, яким чином ви розумієте, що є людиною? - парирувала Софія.

Роботеса виявилася вельми жвавою дамою і навіть перейшла в атаку, коли ведучий торкнувся теми повстання машин і висловив побоювання, що роботи і люди зможуть ужитися разом.

- Ви занадто багато читали Ілона Маска і дивилися надто багато голлівудських фільмів, - заявила залізна леді. - Мій штучний інтелект розроблений на основі людських цінностей, таких як мудрість, доброта і співчуття. Не хвилюйтеся, якщо ви будете ласкаві до мене, я теж буду люб'язна з вами. Ставтеся до мене просто як до розумної системи введення і виведення даних.

А нижче представлено нещодавній виступ робота в ООН

 

 

А зовсім недавно Софію привезли в Росію де її запросили на популярне шоу

 


Почему стоит заказать сайт именно в компании MSN? На это есть свои веские причины: креативный, профессиональный индивидуальный подход к каждому клиенту, использование самых современных технологий, доступные тарифы, четкое соблюдение сроков.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com