тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Супутникове телебачення: міфи і правда

Супутникове телебачення міцно увійшло в наше життя. Однак, незважаючи на це, навколо нього все ще існує безліч міфів, прислухаючись до яких дехто замислюється: а чи так необхідна установка супутникової «тарілки»? Спробуємо розвіяти деякі помилки.

Міф 1. Супутникове телебачення дуже дороге.

Це помилка обумовлено звичкою до безкоштовного ефірного телебачення. Насправді супутниковим телебаченням зараз користуються різні категорії населення, про це свідчить хоча б те, що установка триколор цена досить доступна, тому поширена навіть в глухих селах, на дачах, тощо. Абонентська плата у більшості провайдерів теж не захмарна. До того ж зростання числа операторів супутникового ТБ змушує їх боротися за глядача і пропонувати все більш вигідні варіанти підключення.

 

Міф 2. Супутникове телебачення дуже складне в установці, налаштуванні та користуванні.

Цей міф викликаний тим, що для більшості користувачів незрозумілий процес передачі сигналу і процес налаштування антени на супутник. Для тих, хто погано знайомий з технікою, дійсно краще запросити офіційного дилера.

У той же час при уважному прочитанні відповідних інструкцій і більш-менш вмілому поводженні з інструментом встановлення та налаштування можна виконати і самостійно. Користування обладнанням мало відрізняється від користування звичайним телевізором.

 

Міф 3. Супутникове телебачення шкідливе

Дослідження про шкоду стільникових телефонів, мікрохвильових печей та іншого обладнання призвели до того, що деякі споживачі автоматично відносять до джерел шкідливого випромінювання і супутникові антени. Ніякої небезпеки ці пристрої не несуть з простої причини - вони працюють тільки на прийом, а не на передачу сигналу, а значить, за умовчанням нічого випромінювати не можуть.

 

Міф 4. Супутникове телебачення не потрібне, тому що більшість глядачів дивиться 1-2 улюблених каналу.

Щодня, можливо, це і так: новини, дитячі передачі, серіал - цим часто обмежується більшість з нас. Однак слід врахувати, що перелік супутникових каналів набагато ширший ефірних, що дозволяє ті ж новини дивитися з різних джерел. Деякі спортивні трансляції, пізнавальні передачі, зарубіжні телеканали взагалі можна побачити тільки по супутниковим джерел.

 

Міф 5. Супутникове телебачення незручне, його можна приймати тільки на один телевізор.

В даний час більшість операторів дає можливість придбання за пільговою ціною другого приймача, або комплектує обладнання для прийому сигналу на 2 телевізори. Незручність, що існувала до недавнього часу, успішно усунуто. Таким чином, упередженого ставлення до супутникового ТБ необгрунтовані. Це - прекрасна альтернатива звичному ефірному телебаченню.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com