тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Вогняні квіти» з феєрверків від Девіда Джонса

Оглянувши швидким поглядом роботи Девіда Джонсона, може скластися враження, що мета, яку переслідував цей креативний художник - зображення квітів з використанням графічного редактора. Якби все було дійсно так, то навряд чи вони могли викликати якесь замішання у багатьох, хто зумів придивитися до них уважніше.

 

 

Секрет криється в тому, що підійшовши ближче, люди бачать фотографії із зображенням феєрверків, які, розлітаючись по нічному небу, дуже нагадують різноманітні фантастичні квіти.

 


Подібна думка прийшла Девіду Джонсону абсолютно спонтанно, коли він брав участь у підготовці до Міжнародного шоу феєрверків, яке повинно було проходити в Оттаві. Йому зовсім не припало до душі те, що знімки салютів були практично ідентичні. Фотографом було прийнято рішення про внесення в них авторської художньої нотки, яка б повністю змінила стандартні види.

Озброївшись всіма необхідними знаннями, що стосуються основ фотографії, Девід Джонсон досить скрупульозно підійшов до цієї роботи, а ось про використання графічного редактора взагалі мови не було. Використовуючи всі тонкощі і хитрощі фотографування, автору вдалося створити справжні шедеври, хоча він щиро зізнається в тому, що до останньої хвилини не знав, до чого може привести маніпуляція з фокусуванням.

 


Свій успіх він пояснює спостережливістю. Після пострілів салюту, змінюючи фокус в різні режими зйомки, він уважно стежив за концентрацією розмитих смуг в одній точці. Не дивлячись на всі складнощі виконання фотографій в цій техніці, Девід Джонсон все ж зміг вгадати те, якій саме точці нічного неба віддасть перевагу черговий вогняна квітка.

Творіння Джонсона отримали назву «небесні квіти», хоча сам автор, переглядаючи роботи, не раз уже говорив про те, що йому феєрверки більше нагадують коралові поліпи. Як би там не було, але, головне те, що, завдяки новаторському підходу, йому вдалося реально здивувати людей своїми ефектними і незвичайними фотографіями салюту, і викликати щире захоплення.

 


 


Без сомнения, фейерверки считаются самой главной изюминком любого праздника, наполняя его замечательной атмосферой радости и веселия. А вот по ссылке www.bolshoy.ru/produkciya/ вы можете приобрести самые необычные салюты, организованное вами пиротехническое шоу пройдет на славу!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com