тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайна оптична ілюзія на дорозі

Ілюзіями в мистецтві давно нікого не здивуєш. Але невелике рибальське містечко Ісафьордюр в Ісландії вийшло на новий рівень - там використовують 3D-ефект, щоб забезпечити безпеку населення. Минулого місяця на одній вузькій вуличці був намальований пішохідний перехід, який ніби ширяє над асфальтом. Побачивши таке, будь-який водій точно зупиниться!

 

 

Уповноважений з навколишнього середовища Ральф Трилл (Ralf Trylla) шукав креативні ідеї, як уповільнити рух транспорту, і наткнувся на подібний проект в Нью-Делі, Індія. Для спільної роботи він запросив компанію зі стріт-арту Vegmálun GÍH. Перед тим як нанести малюнок на асфальт, вони експериментували кілька тижнів, домагаючись ідеальної техніки виконання.

Ефект вийшов приголомшливим - оптична ілюзія змінюється в залежності від кута зору. З повітря білі смужки перетворюються в колону з товстих стін, а з землі здається, ніби вони парять в повітрі. Поки проект вважається експериментальним: місцеві жителі звикають до 3D-зебри, а влада вирішує, чи варто робити такі пішохідні переходи по всьому місту.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com