тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Автоматизовані магазини Amazon Go можуть з'явитися в Британії

Британське Управління інтеллектальной власності схвалило заявку Amazon на реєстрацію торгового слогана супермаркету Amazon Go: "Без черг. Без кас.". Аналогічна заявка подана до Установи з інтелектуальної власності Європейського союзу.

 

 

Слоган використовується в промо-ролику супермаркету Amazon Go, який набрав вже більше 9 млн переглядів на Youtube, пише Bloomberg. Перший автоматизований супермаркет Amazon Go в режимі тестування відкрився в Сіетлі в грудні минулого року.

Для того, щоб що-небудь купити, відвідувачеві потрібно тільки відсканувати на вході в магазин свій індивідуальний штрих-код у додатку Amazon Go, після чого він може спокійно брати потрібні товари з полиць і йти: система, заснована на комп'ютерному зорі, поєднанні датчиків і глибокому навчанні, сама визначить, що саме забрав з собою покупець, і спише потрібну кількість грошей з його аккаунта Amazon.

Компанія збиралася відкрити магазин для загального користування ще в березні, проте цього не сталося через технічні проблеми. З'ясувалося, що система не справляється, коли в магазині знаходиться більше 20 чоловік одночасно, а також не завжди реагує на змінене положення продуктів. Наприклад, якщо покупець візьме який-небудь продукт, прочитає його склад, а потім поверне на полицю, то через зміну розташування система може втратити продукт з поля зору.

Масове впровадження інноваційної технології - справа майбутнього, втім існуюче сучасне торгівельне обладнання цілком справляється зві своїм завданням, до речі по посиланню купить термоэтикетку можна придбати все необхідне для супермаркету.

 


А зовсім недавно Amazon представила пристрій Amazon Dash, який демонструє новий підхід до складання списку покупок. Мініатюрний LED-сканер дозволяє відсканувати штрих-код на упаковці будь-якого товару, наприклад - на пляшці з-під молока або коробці з пластівцями, після чого товар буде автоматично доданий в список покупок на сайті Amazon Fresh.

Крім сканера штрих-кодів є можливість голосового введення з розпізнаванням назви товару. Для оформлення замовлення, втім, все одно доведеться самостійно заходити на сайт. Поки система перебуває в режимі тестування, доступна тільки за запрошеннями і працює лише в штаті Вашингтон і деяких районах Каліфорнії.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com