тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пологи після 40

Існує безліч причин, чому жінки народжують після 40 років. Більшість жінок не поспішають, хочуть «встати на ноги» і відбутися, перш ніж народити дитину, щоб ні в чому йому не відмовляти. На заході це стало нормою, і ніхто цьому не дивується, та й до того ж сучасна медицина дозволяє.

 

 

На що потрібно звернути увагу, і які дотримуватися правил, якщо ви завагітніли в зрілому віці?

По-перше, не слід зволікати з походом до лікаря, а тим більше нехтувати процедурою узи гинекологическое, а також здачі аналізів.

По-друге, не варто займатися «інтенсивним» спортом, найкраще під час вагітності займатися плаванням, і багато гуляти.

По-третє, не думайте, що існує безпечна доза алкоголю для дитини, коли ви вагітні! Це міф! І не варто дивитися на своїх подружок, які дозволяли собі келих вина або пиво і малюк народився здоровим. Як то кажуть, раз на раз не доводиться. Про сигарети взагалі забудьте. За статистикою ймовірність захворювання на астму дитини курці набагато більше, ніж у не палить мами.

По-четверте, не слухайте літніх акушерок, які з виряченими очима розповідають неймовірні історії про майбутніх мам, які вагітні в зрілому віці. Можливо, ці історії і були, але і варто пам'ятати, що медицина була не на вищому рівні. І раз ви читаєте цю статтю, значить, вас турбує проблема вагітності після 40 років, тому також не варто читати в інтернеті різні страшилки і міфи про вагітність в зрілому віці.

Вам потрібен спокій і нервувати, зовсім, не варто. Якщо ви все-таки стурбовані пізньою вагітністю, то для вас існують спеціальні курси або індивідуальні заняття. Майбутні батьки, у яких з'явиться дитинка в зрілому віці, завжди стурбовані і бояться деяких життєвих ситуацій, наведемо найпопулярніші з них.

1.Маленькі діти вимагають багато енергії, це постійна біганина, нахили, мало сну, а в майбутньому дитини потрібно вчити кататися на ковзанах, велосипеді, роликах, грати з ним в футбол. Коли вам буде близько 50 років, ви не будете такими енергійними як раніше. Хоча психологи вважають, що з дітьми грати не обов'язково, найголовніше це виховання, спілкування, наприклад, читання казок перед сном, участь в розвитку вашого малюка.

2.Найстрашніше побоювання для батьків у віці, це думка, що «ми помремо, а вони залишаться без нас», тобто існує велика ймовірність того, що батьки покинуть своїх дітей зовсім в юному віці і тим самим залишивши їх сиротами. Багато перестраховуються, роблячи майбутніми опікунами своїх родичів.

3.Діти батьків в зрілому віці самі переживають за своїх батьків, і це природно. Адже коли настане пора здачі іспитів, побудови своєї сім'ї, їм доведеться доглядати за ними.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com