тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кожен четвертий користувач проводить за смартфоном більше 7 годин на день

Згідно з результатами дослідження, половина користувачів проводить за смартфонами більше 5 годин, а 26% - більше 7 годин на день. Щорічно на нові пристрої споживачі витрачають більше 370 мільярдів доларів по всьому світу.

 

Крім того, Counterpoint також опублікувала більш детальну інформацію по країнам. Виявилося, що жителі країн, що розвиваються проводять перед екраном смартфона в загальному більше часу, ніж жителі розвинених країн. На це в середньому витрачають найбільше часу в Малайзії (55% користувачів - більше 5 годин). В Японії ж найменше: так, 43% японських користувачів проводять перед екраном смартфона менше 3 годин.

Найбільш популярний при використанні смартфона серфінг в Інтернеті (про це дослідникам повідомили 64% опитуваних користувачів), далі йдуть мобільні ігри (62%) і лише потім дзвінки (56%) і відправлення повідомлень (54%; причому, по всій видимості, мова йде про всі доступні сервіси - SMS, iMessage і т. д.). До речі, на сайті sectorsmart.com ви можете ознайомитись з рейтингом смартфонів з якісним звуком

В цілому по світу користувачі змінюють смартфони через 21 місяць (в Мексиці - в середньому через 18 місяців). Цікаво, що Японія знову виявляється в кінці списку: місцеві користувачі змінюють смартфони в середньому через 26 місяців. В роботі також аналізувалося, скільки користувачів готове заплатити за новий смартфон понад 400 доларів. У числі лідерів за цим показником - Саудівська Аравія і Китай з 53% користувачів, а також Австралія і Німеччина з 51%. Фахівці з Counterpoint опитували користувачів, відібраних випадковим чином, з усього світу. У дослідженні брали участь респонденти віком від 15 до 45 років.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com