тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У США відновлять випуск легендарної камери Polaroid 1977 року

Компанія Polaroid пішла з ринку ще в 2008 році, проте зараз легендарна камера не просто повертається, а робить це практично в первісному вигляді 70-х років. Однією з головних особливостей нової моделі є наявність USB-зарядки.

 

 

Як воскресили Polaroid

Якщо сьогодні вже і смартфони витісняють цифрові фотоапарати, то про моделі з розряду Polaroid і зовсім всі давним-давно забули. Ще 9 років тому компанія Polaroid припинила виробництво, а також випуск плівки. Тому навіть ті люди, хто ще користувався на той час уже ретро-камерою, просто залишилися без плівки.

Насправді можливо виробники і не думали про повернення Polaroid, однак цього дуже хотіли хлопці з компанії Impossible Project. Виявляється, ці ентузіасти вже довгий час намагалися створити свій аналог камери, наприклад модель Impossible I-1. Але після численних спроб створити такий продукт, з'явилася думка просто відродити сам Polaroid.

Нові творці придумали бренд Polaroid Originals, а у вересні на ринку з'явилася модель OneStep 2. Якщо навіть розглядати новинку в деталях, то кількість змін ви знайдете мінімальну. З'явилася можливість USB-зарядки, а також індикатор, який показує, скільки залишилося плівки. Найцікавіше, що це відмінності саме від камери випущеної ще в далекому 1977 році. За відроджену модель необхідно буде викласти 99 доларів, а також витратитися на плівку, яка обійдеться в 16 доларів. Цілком адекватні ціни, особливо вони, припадуть до смаку любителям винтажной техніки.

 


Також відзначимо, що камера повинна мати більш досконалий спалах, таймер і потужну батареєю. Ємність акумулятора становить 1100 мАг, таким чином, камеру можна буде використовувати близько 60 днів. На OneStep 2 вже без проблем можна зробити попереднє замовлення, а офіційні продажі планують розпочати 16 жовтня.

Творці нового бренду Polaroid Originals порадують фанатів моментальної камери і ще однією новиною, вони відновлять виробництва плівки для старих моделей Polaroid. Вже видно, що як раз зовнішній вигляд камери не зазнав будь-яких істотних змін. OneStep 2 є практично точною копією Polaroid 1977 року.

Як ми вже відзначали, в корпус камери додали лише вхід USB і індикатор залишку плівки. Для фотографій будуть використовуватися картриджі з восьми кольорових і чорно-білих кадрів, які компанія Polaroid Originals розробила ще для своєї попередньої моделі.

Сьогодні друковані фотографії та правда переживають своєрідне переродження, саме в 2017 році Fujifilm запустив цифрову камеру, яка здатна роздруковувати деякі знімки, а досить відомий стартап Prynt допомагає роздруковувати фото з телефону. Не виключено, що і інші виробники візьмуть тренд з друкованими фотографіями собі на озброєння.

 


Интернет-магазин GRIFON предлагает профессиональный студийный свет, софтбоксы, фотографические зонты, стойки для освещения, отражатели, другое качественное фотооборудование и аксесуары по наилучшим ценам.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com