тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

PowerRay - підводний дрон для режисерів-аматорів і рибалок

Ще якихось десять років тому для того, щоб зняти на камеру красу підводного світу оператору потрібно було самостійно виконати занурення з відповідним обладнанням. Сьогодні ж це завдання здатні полегшити підводні безпілотники. І одним з яскравих представників цього виду пристроїв є підводний безпілотний апарат PowerRay від компанії PowerVision.


Цей робот здатний пересуватися зі швидкістю до 2 м/сек. і, як просунута підводна камера показати рибалці на екрані планшета або смартфона картинку з рельєфом дна і місця скупчення риби. Поряд з цим, власник пристрою може перемістити дрон в найбільш цікаве для риболовлі місце і детально обстежити його, отримавши картинку в чітких і ясних деталях в форматі 4K UHD.

Підводний дрон для риболовлі PowerRay має форму літаючої тарілки з відокремлюваною сферою з ехолотом, закріпленою в нижній частині і оснащений ширококутним об'єктивом на 100 градусів.

Пристрій здатний записувати відео 4K на власний диск або транслювати його на смартфон або планшет власника, але з дозволом тільки 1080. Новинка з'єднана з блоком управління на поверхні за допомогою кабелю довжиною 50 м і може занурюватися на глибину до 30 м, де здатна пропрацювати від вбудованого акумулятора ємністю 6400mAh протягом 4 годин.

 


Блок з рибопошуковим ехолотом діаметром 68 мм і вагою близько 100 г. здатний виявляти рибу в радіусі 40 м. Доповнять візуальне сприйняття картинки з підводного дрона для риболовлі PowerRay окуляри віртуальної реальності VR Goggles, які не тільки створять об'ємну картинку, але і дозволять рибалці управляти роботом, просто рухаючи головою.

При цьому, виконавчий директор PowerVision - Chih-Che Tsai на презентації зазначив, що, хоча блок ехолота на ні не відрізняється від більшості розвинених аналогів, робот дозволяє рибалці доправити датчик ехолота, який передає дані через внутрішній канал Wi-Fi, в потрібне місце не змінюючи при цьому положення свого судна. На додаток до всього пристрій здатний відправити своєму власникові фотографію виявленої риби.

 


Компания Баджер предлагает лодки, моторы, снасти, снаряжение, а также другие современные функциональные рыболовные товары оптом по наилучшей стоимости.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com