тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Lenovo показала гнучкий планшет

До концепції гнучого мобільного пристрою так чи інакше проявили інтерес декілька великих виробників електроніки. Частина з них відзначилася патентами, пов'язаними з новим класом гаджетів, інші ж встигли продемонструвати унікальні напрацювання по даному напрямку. Прототип гнучкого планшета-смартфона від китайської компанії Lenovo, показані в рамках власного заходу інноваційних технологій Lenovo Tech World 2016, стали першопрохідцями в цій справі.


Судячи з зроблених під час заходу фотографій і відео, дисплей Folio здатний згинатися на кут 180 градусів, завдяки чому 7,8-дюймовий планшет перетворюється в повністю функціональний смартфон з двома 5,5-дюймовими екранами з кожного боку.

У процесі трансформації Folio одночасно також відбувається адаптація призначеного для користувача інтерфейсу: типова «планшетний» розкладка робочого столу після згинання автоматично перетворюється в інтерфейс, більш звичний для смартфонів, зберігаючи при цьому функцію сенсорного введення і всі інші атрибути екрану сучасного смартфона.

Вперше складаний планшет Folio був показаний представниками Lenovo рік тому у вигляді технічної ідеї. В цьому році гібридний планшет-смартфон виглядає як повноцінне функціональне пристрій, готове до масового виробництва. Загальний дозвіл 7,8-дюймового дисплея планшета складає 1920х1440 пікселів, у кожного з двох 5,5-дюймових екранів складеного смартфона виходить екран Висота 1440 пікселів і шириною трохи менше 960 пікселів, оскільки центральна частина дисплея, яка припадає на згин, функціонує в зігнутому стані як окремий мультісегментний багатобарвний індикатор. Радіус вигину екрану планшета при цьому становить менше 4,2 мм. Відповідно, технічно можлива реалізація такого конвертованого планшета товщиною не більше 9 мм в складеному «смартфон» стані.

Планшет Folio працює під управління операційної системи Google Android 7.0. Застосування власної графічної оболонки Lenovo для Folio дозволило реалізувати режими роботи гібридного згинати пристрої, недоступні для звичайного смартфона або планшета. Так, наприклад, користувач може включити камеру і робити селф-зйомку навіть на основний сенсор. Також доступна можливість запуску окремого незалежного додатка на кожному з екранів складеного смартфона.

 


Коли цей концепт побачить масового споживача наразі невідомо. А наразі, якщо вам потрібен хороший планшет, раджу скористуватись вигідними пропозиціями від інтернет-магазину «Stylus». Саме тут представлено по найкращій ціні якісні мобільні гаджети відомих світових брендів.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com