тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумне ліжко «X12» від Sleep Number: ідеальний сон гарантовано!

Погодьтесь, більшість з нас люблять добряче поспати. З настанням вечора втома, накопичена за день, дає про себе знати, і м'які подушки з тепленькою ковдрою так і манять у світ солодких сновидінь.

 

 

Виняток становлять хіба що люди, які страждають безсонням. Як правило, вони скаржаться на незручне ліжко і всю ніч намагаються усунути причину дискомфорту. У компанії Sleep Number, відомої своїми інноваційними розробками в меблевій галузі давно працювали над вирішенням даної проблеми, і в результаті світ побачив унікальний концепт під назвою X12.

Однією з основних переваг розумного ліжка є можливість відрегулювати ступінь твердості і форму кожної половинки матраца окремо. Коригування висоти положення голови і ніг дозволить назавжди забути про декілька подушок.

 


Новинка від Sleep Number оснащена безліччю датчиків, за допомогою яких ви можете вирахувати ідеальне положення ліжка. Дані передаються за допомогою Wi-Fi на комп'ютер або смартфон. Якщо раніше з'ясувати причини неспокійного сну можливо було лише в спеціалізованих клініках, то сьогодні разом з X12 ви зробите це, не виходячи з дому. Втім чудо-ліжко має ще кілька інноваційних рішень.

Частою причиною сварок у подружжя є хропіння. На пульті управління "розумного" ліжка є чарівна кнопка "PPartner SSnore". Одне натискання піднімає сторону партнера на шість градусів вгору, після чого настає довгоочікувана тиша.

Вбудована система дозволяє керувати освітленням в кімнаті. Крім того, в будь-який момент власник X12 може отримати сеанс масажу.

Чудо-ліжко вже надійшла в продаж. Відзначимо, що ціна за комфорт і солодкий сон досить висока. Версія півторачка обійдеться в $ 8.000, двоспальне ліжко в цілих $ 10.000. Компанія-виробник розуміє, що придбати дороге ложе зможуть далеко не всі, тому майбутній власник може вибрати лише кілька з представлених функцій. Така можливість істотно знижує вартість і підвищує доступність X12 серед споживачів середнього достатку.


Як відомо, запорукою міцного здорового сну є якісні аксесуари для спальні, серед яких домінуюче місце займає матрац. І хоча на сьогоднішній день є безліч пропозицій цих виробів, саме в інтернет-магазині profitmebel.com.ua/matrasi ви знайдете дійсно добротні сучасні моделі, у тому числі ортопедичні, які у повній мірі відповідають всім найвимогливішим стандартам.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com