тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Різьблені шини від Віма Делвоя

Вім Делвой (Wim Delvoye) на сьогодні відомий як працюючий в нео-концептуальному руслі художник, найвідоміші проекти якого шокують і вражають винахідливістю.


Вім Делвой здебільшого зосереджується на тілі. Він пов'язує привабливе з відразливим, створюючи роботи, які несуть в собі поєднання суперечностей, типову реакцію на які можна продемонструвати фразою «не знаю - дивитися, милуватися або відвести погляд».

Віму Делвой притаманна еклектична творчість, яка тяжіє до різних тем, від тілесних функцій до атрибутики католицької церкви. Він живе і працює в Бельгії, але недавно переїхав в Китай після того, як суд визнав його проект з татуйованими свинями незаконним.

 


Проект під назвою «Шини» (Tyres) не пов'язаний зі скандалами та судовими розглядами. Він нешкідливий, як і вихідний матеріал - звичайні автомобільні шини, які після зіткнення з талантом Віма Делвоя стають предметами високого сучасного мистецтва і об'єктом полювання колекціонерів.

Ідея проекту, який триває з 2007 року, полягає в тому, щоб покрити шину ажурними візерунками ручної роботи. І, якщо звичайні автомобільні колеса не представляють рівно ніякої естетичної цінності, то шини "по-Дельво" можна розглядати довго і отримувати від цього процесу чимало задоволення. Хоча в сфері сучасного мистецтва крутиться чимало художників, які не становлять рівно ніякої цінності, можна з упевненістю сказати, що Вім до них не належить.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com