тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Jaguar представив автомобіль майбутнього зі знімним «розумним» кермом

Jaguar FUTURE-TYPE - це концепт преміального компактного автомобіля, погляд в майбутнє бренду Jaguar після 2040, створений для пересування майбутніх поколінь.

 

 

Jaguar FUTURE-TYPE - віртуальний концепт повністю автономного транспортного засобу, який представляє мобільність в світі майбутнього. Користувачам автомобілів Jaguar досить буде просто викликати автомобіль, і до них приїде FUTURE-TYPE. Уявіть собі майбутнє, в якому всі автомобілі автономні, електрифіковані, об'єднані в єдину мережу і загальнодоступні. Невідомо яка в майбутньому буде рулевая рейка, а зараз цю та інші деталі рульового управління вигідно можна буде придбати в компанії «Мастер Сервис».

В основі концепту лежить Sayer - інтелектуальне рульове колесо. Технологія отримала своє ім'я на честь Малкольма Сайер (Malcolm Sayer), дизайнера E-Type. Sayer - перше кермо зі штучним інтелектом Artificial Intelligence (AI) на базі голосової активації, яке здатне виконувати сотні різноманітних завдань. Кермо не просто залишається в машині і чекає вас всередині - воно «живе» в вашому домі і стає вашим вірним другом і компаньйоном. Воно може викликати для вас автомобіль, включити улюблену музику, замовити столик в ресторані і навіть знати, що залишилося у вашому холодильнику.

 


Для водія Sayer стане вхідним квитком в спеціальний клуб, який пропонує можливість користуватися автомобілем не тільки як особистим транспортним засобом, але і розділяти його з іншими людьми. Потрібно бути на зустрічі в двох годинах їзди від будинку завтра до 8 ранку? Просто попросіть Sayer подбати про це, і він розрахує, коли вам потрібно прокинутися, до якого часу подати автономний автомобіль і навіть порадить, яку частину шляху слід проїхати самому, щоб отримати від дороги найбільшу насолоду.

Sayer - серце передової HMI системи, яка допоможе вам залишатися на зв'язку протягом всієї поїздки, звичайно, тільки при вашому бажанні - в іншому випадку, вона залишить вас у спокої і не буде відволікати від водіння. Ви завжди залишаєтеся на зв'язку з сім'єю, будинком, роботою і друзями. Ви можете послідовно вибирати те, що вам необхідно саме зараз - або не вибирати нічого зовсім - система покаже вам саме ту інформацію, яку ви хочете бачити.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com