тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мобільна кухня JETBOIL не дасть залишитися без гаряченького

З кожним днем ​​стає все холодніше, проте це ще не привід відмовлятися від пікніків і походів на природу. Однак, перш, ніж відправитися в таку подорож, слід подбати про спорядження. Не варто забувати і про те, що зможе допомогти в приготуванні їжі і гарячих напоїв.

Літо пройшло, вересень наближається до свого розпалу, проте все це не означає, що час вилазок на природу пройшов. Навіть зараз можна відправитися на пікнік у вільний час. Однак, існує одне «але» - потрібно подбати про те, щоб з собою було щось гаряченьке. Йдеться, звичайно ж, про їжу та напої. Великою популярністю у тіристів користуються газові пальники, які можна придбати в інтернет-магазині https://supertool.ua/turizm-i-kemping/gorelki-primusa/.

Якщо пікнік триватиме довше декількох годин, то обійтися термосом в такій ситуації вже навряд чи вийде. Відповідною альтернативою може стати використання похідної кухні, такої, як Jetboil Zip!

Система готування Jetboil Zip точно не залишить без гарячої їжі та гарячих напоїв навіть в найхолоднішу погоду. На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що це пристосування - найнадійніша, потужна і проста в експлуатації похідна плитка для готування на ринку.

 

 

Конструкція новинки організована за принципом «все в одному». Живиться пальник від невеликих газових балонів. Використовуватися може, як зі штатною тарою - анодованої алюмінієвої чашкою, так і зі сторонньою. Обсяг ємності для готування - 0.8 літра. Закипає вода в чашці менше, ніж за дві хвилини. Ємність для готування, яка йде в комплекті, має вбудовану систему захисту, яка не дозволить їй перевернутися на пальнику, під час роботи.

У чашки є спеціальний індикатор, який дозволяє судити про температуру знаходиться в ній продукту. Спеціальне покриття і кришка зменшують втрату тепла і підвищують ефективність роботи польової кухні. Важливо й те, що Jetboil Zip не займає багато місця і легко поміщається в похідній сумці будь-якого розміру. У комплекті з кухнею також йде спеціальний захисний чохол.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com