тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чуттєва орхідея - добірка чудових інтер'єрів з ніжними квітками

Популярна сьогодні східна культура привнесла свої елементи в сучасний дизайн. Згідно з повір'ям, квітка орхідеї може бути символом сімейного благополуччя, а при спогляданні може допомогти пережити гіркоту втрати...

 

 

 


Вважається, що вона здатна надихати людину на досягнення своїх цілей, робить її більш наполегливою і цілеспрямованою.

При таких властивостях квітки виникає бажання використовувати її при створенні інтер'єру, але, на жаль, не рекомендується робити це в спальні, так як вона може забирати енергію у сплячої людини. До речі, завдяки інтернет-магазину hibox.com.ua ви можете купити фаленопсис в Україні а також інші види цієї чудової квітки.

 


Серед величезного розмаїття видів орхідей нескладно буде вибрати рослину за смаком. Але слід враховувати, що, незважаючи на свою невибагливість, квітка вимагає обережного ставлення.

Орхідея доречна практично в будь-якому інтер'єрі, що робить її особливо затребуваною у дизайнерів. Улюблене місце для розміщення квітки - це ванна, особливо якщо вона не маленька і дозволяє експериментувати за рахунок площ.

Рослина добре виглядає і у ванній кімнаті, в інших місцях будинку або квартири. Особливо гармонійно впишеться квітка в східний стиль інтер'єру, який складно уявити без цього елементу декору.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com