тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google представила VR-камеру з 17 об'єктивами

Портативна камера повинна спростити створення якісного VR-контенту. Вона автоматично зшиває зображення з 17 камер, і замість декількох днів, створення роликів займає кілька годин, пише Fast Company.Якщо вам потрібна надійна відео охорона, скористайтесь послугою досвідчених фахівців компанії «ДВК»


 

Камера Jump розроблена Google, але зібрана китайською компанією Yi. Її маса - 3 кг, а ціна - $ 17,000, і в Google вважають, що вона того вартує!

Разом з камерою поставляється софт для склеювання картинок з 17 камер. Все це повинно відбуватися автоматично, що в поєднанні з масою пристрою робить його доступним не тільки для професіоналів. У компанії говорять, що в цій версії додали найпопулярніший для таких камер атрибут - лінзу, яка дивиться вгору. Тепер камера дає не тільки круговий огляд, а й включає все те, що відбувається над нею. Система гладко і без швів поєднує все це в єдине ціле.

 


Камера може знімати стереоскопічне відео в дозволі 8K c частотою 30 к / с і в дозволі 6К з частотою 60 к / с. Режисерам пристрій дає повний контроль над усіма характеристиками: ISO, баланс білого та іншими.

У Google заявили, що камера ідеально синхронізована для роботи з платформою Google VR. Для неї написано мобільний додаток, який дозволяє отримувати відео з камер онлайн, контролювати настройки, змінюючи їх по ходу зйомки. По завершенні роботи передбачений простий механізм заливки матеріалу в робочу програму. За словами менеджера продукту, ПО автоматично здатне зшити все зняте в готовий повноцінний VR-ролик за 8 годин.

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com