тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чорний хот-дог тепер можна покуштувати в Японії

IKEA широко відома своїми меблями, а також своїм рестораном з недорогими і смачними стравами. Там можна покуштувати фрикадельки і хот-доги, брусничне варення і морозиво в ріжку. А ось японський підрозділ IKEA почав пропонувати своїм відвідувачам закуску, яка припала до вподоби далеко не всім - це чорний хот-дог.

 

 

Виглядає він досить непрезентабельно - ніби-то ви забули його на грилі. Новинка, названа ninjadog, була запущена, щоб відзначити 10-річчя існування магазинів IKEA в Японії.

Чорний колір 20-сантиметровій булочці і 30-сантиметровій сосисці надає бамбукове вугілля, яке вважається дуже корисним продуктом, що дозволяє виводити токсини з організму. Незважаючи на таку користь, далеко не всі оцінили новий хот-дог, а багато хто так і зовсім порахували його огидним. Втім, будь-який з нас, коли виявиться в IKEA в Японії, може сам визначитися зі своїм ставленням до такої незвичайної закуски.

 


До речі, 18 липня, відзначають національний день хот-догів. Так, у улюбленого всіма сендвіча з сосискою теж є свято, яке дав нам хороший привід згадати, як з'явилося це блюдо.

Ми звикли до того, що хот-дог - це вулична їжа, апарати хот-дог можна побачити у багатьох місція, але зараз вона стала почесним гостем численних кафе і ресторанів, де сосиски підсмажують на грилі. Але до сих пір, замовляючи черговий хот-дог, на обличчях людей з'являється посмішка, коли вони замислюються про значення цієї страви.

Кажуть, що «гаряча собака» стала звичним словосполученням в нашому лексиконі завдяки студентам Єльського університету. Вони називали так фургони торговців сосисками «собачими фургонами» через невгамовних собак, які постійно крутилися неподалік, заінтриговані запахом м'яса.

А ось народився хот-дог в Німеччині і вперше зроблений франкфуртским м'ясником в 1487 році, проте він був мало схожий на свою сучасну версію. Американський хот-дог зміцнив свої позиції набагато пізніше, коли німецькі емігранти завезли в США технологію виготовлення цих сендвічів. Місто Чикаго став для хот-дога знаковим - саме там придумали, що сосиску потрібно класти в булку. Така ідея була продиктована не смаковими уподобаннями чікагцев, але необхідністю захистити чимось пальці, які до болю обпікала гаряча сосиска.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com