тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Трамвай, якому не потрібні рейки й дроти

Китайці створили міський трамвай, який не потребує рейок для їзди і може везти до сотні пасажирів. Незвичайна машина вже з'явилася на дорогах, і буде використовуватися в тих містах, що не можуть дозволити покласти на своїх вулицях злощасні старомодні рейки.

 

 

Сучасні технології дарують людству все більше унікальних речей. На жаль, в повсякденній рутині, кожен з нас схильний забувати про те, що звичні речі можуть бути зовсім іншими. Яскравим свідченням і підтвердженням тому є дебютувавший не так давно в Китаї трамвай, створений місцевою компанією CRRC Zhuzhou Institute Co Ltd.

Транспортний засіб отримав назву ART, що є скороченням від Autonomous Rail Rapid Transit. Головна особливість нового трамвая полягає в тому, що він не потребує звичних рейок. Машина ходить на все тих же залізних колесах, проте в CRRC Zhuzhou Institute Co Ltd поставили на них спеціальне гумове покриття.

 


До створення подібного трамвая інженерів підштовхнуло усвідомлення того, що багато міст Піднебесної потребують трамвїв, проте в нинішніх реаліях не можуть розгорнути на своїх вулицях інфраструктуру для їх пересування у вигляді рейок.

Цікавим моментом є й те, що ART був обладнаний значним набором датчиків, що дозволяють «читати» дорогу і розмітку на ній. Це повинно дозволити трамваю триматися в потрібній колії. У той же час, у машини поки немає ніяких систем запобігання зіткнення, та й управляється ART старим-добрим водієм. Інженери Zhuzhou Institute заявили, що поки, наявні датчики будуть сприяти в управлінні людині-водієві.

 


Сложно человеку без образования в современном обществе. Но зачастую бывает так, что нет ни возможности, ни времени, ни желания просиживать годы за студенческой скамьей. А и не надо, ведь оригинальные дипломы техникума а также других учебных заведений можно просто купить на сайте origina-l-diploms.com!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com