тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний сноуборд «Survivor Split» - інструмент для виживання в екстремальних ситуаціях.

Компанія Signal Snowboards створила модель багатофункціонального сноуборду Survivor Split. Конструкція цього незвичайного сноуборду дозволяє швидко розділити його на три частини, в результаті чого ви отримаєте: пару лиж і лопату, яка може послужити як лавинна або для побудови снігової печери, щоб сховатися від негоди.

 

 

Крім цього, сноуборд Survivor Split укомплектований різними допоміжними інструментами: в корпус борда вмонтована пила, кремінь, зверху розташований термометр, компас і сигнальна панель. Наскільки міцна така конструкція цього сноуборда, виробник не уточнює.

Ще одну дуже корисну функцією має борд - на зовнішній поверхні, на яскраво помаранчевому тлі є великими буквами напис «SOS», якою можна скористатися в разі потрапляння в біду. Таким чином, сноуборд Survivor Split компанії Signal Snowboard є незамінним засобом для виживання і складається з навігаційної системи, засобів для розпалювання вогню, мультитула і компонентів для зведення аварійного укриття, які довели свою корисність і необхідні в самих екстремальних умовах, коли навколо немає нічого, крім снігу.

До речі, якісні сноуборды, а також всі необхідні аксесуари для сноубордистів можна придбати в інтернет-магазині 360rideshop.


Взагалі, фанати катання на сноуборді - це, в основному, зовсім не шибайголови, а цілком обережні люди. Ті ж, на кого це правило не поширюється, недовго радують громадськість карколомними трюками. На жаль, навіть акуратні і досвідчені сноубордисти не застраховані від раптової людини-снаряда з дошкою, особливо коли сонце світить не дуже яскраво. Щоб бачити здалеку небезпечних любителів катання на сноуборді, була придумана незвичайна світиться дошка.

Винахідники світлового сноуборду - китайські дизайнери Jung Eun Kim, Hyun Min Lee і Jung Hoon Lee, якого ми знаємо по концепту онлайн-камкордера для "сам собі режисерів". Ці новатори задумалися над проблемою раптових сноубордистів, ознайомившись з газетними повідомленнями про нещасні випадки: з них випливає, що екстремали часто збивають один одного, особливо в густішій сутінках. Найкраще рішення проблеми, вважають дизайнери - яскрава світлодіодна вставка на нижній поверхні дошки. Вночі, в оточенні снігу, яскраве червоне світло здалеку дасть знати всім: акуратно, зона катання на сноуборді!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com