тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ідеальна подушка для сну за ціною нової BMW

Після 15 років наполегливої роботи голландський фізіотерапевт Тейс ван дер Хілст створив індивідуальну подушку, яка, за його словами, вирішить будь-які проблеми зі сном. Хоча її ціна кого завгодно позбавить сну - один виріб коштує 57 000 доларів!

 

 

На виправдання настільки шокуючого цінника варто зауважити, що подушка виготовлена з шовку, єгипетської бавовни, піни з ефектом пам'яті форми і матеріалу на основі 24-каратного золота, а її блискавка викладена чотирма діамантами і величезним сапфіром в 22,5 карата.

Однак розкішні матеріали - далеко не всі складові 57 тисяч доларів, в які оцінена подушка. Пропонований до покупки постільний аксесуар виготовляється в трьох розмірах під індивідуальні мірки замовника, які знімаються з верхньої частини тіла людини лазерним 3D сканером. І лише потім, з урахуванням відстані між головою і плечима, довжини шиї і інших чинників - включаючи дані про те, чи любить майбутній власник спати на животі, на боці або на спині, проектується майбутня подушка.

Вона покликана забезпечити максимальний комфорт нічного відпочинку. І, безумовно, є постільною приналежністю рівня люкс.

 


В интернет-магазине http://pokoyison.ru представлен широкий ассортимент качественного постельного белья на любой вкус и кошелек.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com