тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Nissan відмовляється від педалі гальма

Компанія Nissan продовжує інтригувати, потроху розкриваючи секрети нового покоління електромобіля Leaf. За офіційними даними, саме на цьому електрокарі дебютує інноваційна педаль газу, яка в більшості випадків зможе замінити і педаль гальма.


Новітню технологію в Nissan назвали "e-Pedal", і японці розповіли, як саме вона працює. Передню панель Leaf обладнають спеціальним перемикачем, що активізує функцію "електронної педалі". Після її активації педаль акселератора починає взаємодіяти разом з цілим електронним комплексом.

Прискорення з "е-педаллю" відбувається так само, як і зі стандартним акселератором. А ось для того, щоб уповільнити хід електромобіля, педаль потрібно буде просто привідпустити, що не задіює гальма. Сигналом до повної зупинки хетчбека служить відпускання педалі, причому в Nissan стверджують, що в цій ситуації Leaf залишиться нерухомим навіть на підйомі або спуску.

Щоб продовжити рух, досить буде знову натиснути педаль газу.

За підрахунками інженерів, e-Pedal здатна забезпечити до 90% потреб рядового водія в міському циклі руху. Крім того, наголошується, що міське водіння стане простішим і цікавим: пілоту електромобіля більше не знадобиться постійно переносити ногу з однієї педалі на іншу. Правда, для екстреної або аварійної зупинки хетчбека водієві все ж доведеться згадати, що Leaf оснащений двома педалями, і використовувати традиційні гальма.

 


Желаете эксклюзивный, функциональный тюнинг для вашего автомобиля? На сайте http://partuning.ru/ вы узнаете о деятельности лучшей в СПб тюнинговой компании ParTuning, а также сможете воспользоваться ее услугами.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com