тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Balloonfest ’86»: рекордний фестиваль повітряних куль в Клівленді

У 1986 році адміністрація Клівленда (США, штат Огайо) раз і назавжди довела, що навіть така, здавалося б, нешкідлива річ, як яскрава легковажна повітряна кулька, при нерозумному використанні може привести до справжньої катастрофи.

 

 


Вам потрібно гарно і креативно прикрасити місце проведення весілля, дня народження, корпоративного заходу? Ось сайт де можна вигідно замовити різних розмірів і кольорів повітряні кульки, а також оригінальні композиції, зроблені з них.


 

Все почалося з похвальної, але не дуже виваженої ініціативи влаштувати веселе свято для всього міста, а заодно і побити світовий рекорд з одночасного випусканню повітряних кульок, наповнених гелієм. Фотограф Том Шерідан (Thom Sheridan) зняв цей вражаючий красивий захід, але який спричинив за собою безліч сумних наслідків захід на плівку.

 


«Фестиваль повітряних кульок '86» ( «Balloonfest '86») почався з того, що півтора мільйона кульок надули гелієм і зібрали під гігантською сіткою. Він був організований фондом «Дорога разом» ( «United Way») як благодійний захід, але хаос, до якого в результаті привів запуск, заподіяв більше руйнувань, ніж було зібрано пожертвувань.

 


Все пішло не так з самого початку. Через прогноз погоди, який віщував шторм, організатори були змушені випустити кульки раніше, ніж планувалося. Розпочатий дощ намочив кульки, через що вони стали не лопаючись опускатися на землю. Вони закрили поверхню озера Ері, заважаючи роботі Берегової охорони, яка як раз проводила операцію по розшуку і порятунку двох людей, що опинилися у воді після того, як їхній човен перекинувся. Їх тіла були виявлені значно пізніше.

 


Вітер збивав кульки в великі хмари, які закривали огляд рятувальникам на вертольотах. Кажуть, що один з рятувальників пізніше пояснював провал місії тим, що голову потопаючої людину практично неможливо відрізнити від пливучої кульки.

Також кулі налякали кілька дорогих гоночних коней. Їх господарі згодом виграли ряд позовів, змусивши організаторів виплатити збиток, який вони понесли через травми, отримані тваринами. Нарешті, незважаючи на те, що кульки зроблені з біорозкладного латексу, вони на тривалий час стали вічним джерелом головного болю для міських комунальних служб і місцевих фермерів.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com