тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Окуляри EXYRA - стильний порятунок для людей, які багато працюють з комп'ютером

Стрімкий розвиток цивілізації, зокрема, науково-технічного прогресу посадив людей за комп'ютери, і в зв'язку з цим однією з найпоширеніших проблем стали проблеми із зором.

 

 

Цифрова зорова втома може викликати безліч проблем: біль, втома, печіння або сухість очей, розмиття зору, головний біль, і навіть більш серйозні розлади здоровя. Але недавно на ринку з'явилися окуляри, які здатні боротися з усіма цими негативними симптомами.

Наш світ стає все більш оцифрованих, люди все більше стикаються з різними проблемами зі здоров'ям, які стають безпосереднім наслідком розвитку технології. Найбільшою з таких проблем є так звана цифрова зорова втома. В принципі, це й не дивно, оскільки більшість дорослих щодня проводять більше 5 годин перед цифровими екранами.

Після тривалих досліджень, нарешті був придуманий метод, за допомогою якого можна боротися з подібною напастю - окуляри EXYRA. Головним винуватцем цифровий зорової втоми є так зване синє світло, яке випромінюють всі електронні пристрої. Оскільки його довжина хвилі дуже близька до довжини хвилі ультрафіолетового світла, це випромінювання може бути вельми руйнівним і викликати всі вищевказані проблеми.

Саме окуляри EXYRA призначені для відображення синього світла, випромінюваного екранами, а отже, запобігають втомі очей. Що цікаво, EXYRA відображають і поглинають тільки синє світло і УФ-випромінювання, при цьому не перешкоджаючи синьо-бірюзовому світлу. В основному, це означає, що вони підсилюють правильне сприйняття кольору.

 


Крім того, ці окуляри також оснащені протизносовим, антивідблисковим і перешкоджаючим подряпинам покриттям, що дозволить експлуатувати їх без будь-яких проблем протягом більш тривалого часу.

В цілому, ці окуляри виглядають професійно і доступні в 6 різних стилях, які підійдуть для чоловіків і жінок різного віку. А от коштує таке задоволення, правда, чимало - $ 65,34.

 


Опытные специалисты компании «СМ-ОЧКИ» выполнят ремонт очков любой сложности. Высокое качество и оперативность выполнения заказов достигается благодаря применению современного оборудования компании Essilor, самых передовых технологий и материалов. Также здесь вы можете заказать качественные очковые линзы отечественного и зарубежного производства.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com