тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чудернацький «скафандр» від дощу, який став хітом продажів в інтернеті

У природи нема поганої погоди? Скажіть про це жителям країн Азії. Сезон дощів - це вам не жарт, вирішити який можна за допомогою парасольки. Тут потрібно знаряддя сильніше! Наприклад, ось такий незвичайний «скафандр», який вже став справжнім хітом продажів. Ну як, приміряли б таке?

Забудьте про парасольки і дощовики. Все це - вчорашній день. Майбутнє ж за їх незвичайним гібридом. У всякому разі, в цьому переконують численні продавці даного девайса на aliexpress.

Новинка в світі захисту від негоди нагадує щось середнє між скафандром і коміром для дитячої стрижки. Але при тому свої прямі функції справно виконує.

Незважаючи на екзотичний зовнішній вигляд, оригінальну річ розкуповують, як гарячі пиріжки. Воно й не дивно: на відміну від класичної парасольки, так званий «umbrella raincoat» залишає руки вільними, що особливо зручно під час походу за покупками або для тих, хто не боїться ударів блискавки і навіть в проливний дощ не випускає смартфон з рук.

А на відміну від дощовика, цей гібрид не сховає ваше красиве пальто або куртку від заздрісних поглядів оточуючих. Хоча, про що це ми: уникнути поглядів в такому look-е точно не вийде. По крайній мірі, на наших вулицях.

 


А ще секрет популярності парасолькодощовика umbrella raincoat полягає в тому, що виготовлений він з PEVA (вінілу, що піддається повторній переробці), а значить легко складається в непромокальний конверт і вміщується в будь-якій сумочці, рюкзаку, а то і просто кишені. Ну і ціна у штучки цілком собі демократична - дешевше навіть самої бюджетної парасольки. По інформаці vorotila.net

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com