тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Анаморфне графіті від Серхіо Одейта

Odeith - це надзвичайно талановитий вуличний художник з Португалії, роботи якого буквально обманюють наші очі і мозок, створюючи враження 3D скульптур. Його майстерність анаморфного мистецтва і перспективи, дійсно вражає!

 

Odeith родом з маленького міста Damaia, розташованого в передмісті Лісабона. Народився він в 1976 р і з ранніх років любив малювати. Трансформація португальського слова Odeio-te означає "я тебе ненавиджу". Тег Odeith звучить майже так само, як ця фраза.

З 1996 по 2004 р.р. Джим увійшов в світ графіті, як Eith. Пристрасть до малювання привела його в 2000 р в сферу татуювань. Через рік він відкриває власний тату-салон в Бенфіки - "eith Студія".

На цей момент не було інтернету і графіті журналів, де можна було знайти найсвіжіші графіті новини. Своє натхнення він черпав з книг португальських письменників.

 


 

Обдумуючи, який тег ставити під своїми зображеннями, він не став використовувати назву своєї студії. Це могло сприйматися, як реклама його салону. Він робить мікс зі своїм ім'ям - Odeith. В цей час він не перестає творити на стінах міста масштабні графіті-проекти з метою підвищення своєї майстерності.

У 2005 році він створив стиль живопису, відомий як "анаморфоз". Анаморфне графіті за рахунок гри з рельєфами, тінями, світлом і глибини зображень створює оптичну ілюзію, що спостерігається під певним кутом. Через складність кутів освітлення і перспективи, цей стиль практикується лише декількома художниками.

 


Odeith, не маючи художньої освіти, додає до цього поняття живопису ще термін, "кілька поверхонь". Під кутом 90 градусів створюються візуальні ефекти, одержувані від стіни на підлогу. Видовище цього стилю привертає увагу багатьох людей.

Своєрідна, відмінна від інших, графіка виконання своїх арт-проектів вражає і приваблює погляди багатьох людей. Його роботами неможливо не захоплюватися!

 


Він співпрацює з найвідомішими брендами - Samsung, Coke і Shell. Його проекти показуються в Португалії, Бразилії, Німеччини, США. Незважаючи на світове визнання і проведення виставок у багатьох містах світу, роботи Odeith можна побачити і на парканах вздовж залізничного полотна. Odeith вважає, що в цих місцях його малюнки зможе побачити більша аудиторія пасажирів. Адреналін під час виконання незаконних малюнків не може зрівнятися ні з чим. Саме під час створення таких графіті-малюнків він відчуває дух справжнього стріт-арту.

 


Його улюблені кольори в графіті - сірий, білий, червоний, чорний. Odeith малює свої 3D-малюнки на будь-яких поверхнях. На сьогоднішній день він визнаний найпопулярнішим райтером в анаморфозном графіті. Малюнки ніби оживають і відриваються від стіни. Велику популярність Odeith придбав за останні кілька років. Він виконує приголомшливі роботи, використовуючи глибину і тіні, створюючи ефект стрибка зображення на глядача.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com