тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Прощання з жалюзі: Вікно змінної прозорості

Ідея використовувати для уловлювання сонячного світла фотоелектричні елементи в вікнах не нова, але в технології Smart Energy Glass застосовується дещо інший підхід: це вікно, яке при необхідності може змінювати ступінь прозорості, забезпечуючи більший комфорт.

 

 

Ефективність роботи фотоелектричних елементів безпосередньо залежить від режиму, в якому знаходиться вікно.

У нового вікна може бути три режими затемненности: темний, приватний і світлий. «Темний» збирає невелику кількість світла, в той час як «приватний» максимально ефективний. Енергія витрачається на забезпечення роботи самого вікна, але може бути також витрачена на освітлення або кондиціонування приміщення. Клієнти можуть вибрати відтінок скла і, при бажанні, додати логотип.

Технологія, очевидно, може з успіхом використовуватися для покриття офісних будівель, в яких влітку спека і сонячне світло, що б'є в вікна, створюють не найкомфортніші умови для роботи, а взимку велика частина тепла витікає крізь скла. Але ця ж технологія може бути використана і в невеликих будівлях, наприклад, для проведення презентацій, або в житлових будинках з вікнами, що виходять на сонячну сторону. Точні механізми роботи «розумних вікон» поки невідомі, але є інформація, що поки технологія не запатентована і знаходиться в стадії розробки.

А тим часом команда дослідників Мічіганського університету розробила інноваційну сонячну батарею, яка абсолютно прозора. «Прозорий люмінесцентний концентратор сонячної енергії», як його назвали творці, може використовуватися на будівлях, автомобілях, гаджетах і будь-яких інших пристроях, які мають прозорі поверхні. Причому ключовим словом тут є саме «прозорі». Особливо актуально буде встановлення ціих панелей на вікнах.

Дослідження в області виробництва енергії з сонячних батарей йдуть багато років, але до цих пір використовувані матеріали були кольоровими зважаючи на конструктивні особливості.

«Ніхто не хоче постійно сидіти за кольоровим склом - це все одно що намагатися працювати на дискотеці. На щастя, тепер нам вдалося зробити активний люмінісцентний шар прозорим », - говорить Річард Лант, доцент кафедри хімічної технології і матеріалознавства.

Система сонячних батарей використовує невеликі органічні молекули, розроблені командою вчених, щоб поглинати певні довжини хвиль сонячного світла.

«Ми можемо налаштувати ці матеріали так, щоб поглинати тільки ультрафіолет і промені з майже інфрачервоної довжиною хвилі, щоб потім« підсвічувати »іншу довжину хвилі в інфрачервоному діапазоні», - пояснює Річард. Купить Yoobao Power Bank 4400

 


Если вы желаете максимально обезопасить ваше жилище или офис от несанкционного проникновения, а заодно придать им более эстетический и привлекательный вид, рекомендую посмотреть каталог решеток на окна, представленый на сайте компании ShikMETAL.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com