тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумні меблі Ori збільшать площу маленької квартири

Хассьер Ларі, дослідник з MIT Media Lab, нещодавно представив нову лінійку меблів, яку називав роботизованою, розумною і динамічною. Ларреа пропонує ефективніше використовувати домашній і офісний простір в містах, щільність населення яких постійно підвищується.

Технологічне рішення надала дослідницька група Ларі, а дизайн меблів - Ів Бехар. Модульні й трансформовані системи можна буде придбати до кінця поточного року.

Першою з'явиться стіна полиць з відкидним столом, шафою і захованим знизу ліжком. Силові приводи з сенсорами підключені до контрольної панелі на стіні. Натисканням кнопки - або, в майбутній версії програми, голосом або помахом руки - меблі починають виїжджати, перетворюючи простір за кілька секунд. Чим сильніше натискаєш, тим швидше відбувається рух. Кімната в 33 кв. метра вмістить в себе більше меблів, ніж може влізти в житлоплощу 56 метра.

 


Варто зазначити, що меблі-трансформери вже існують. Ідея Лорі полягає в тому, що не потрібно витрачати зусилля на перетворення.Такі системи, якщо приживуться, дозволять купувати або знімати квартири набагато меншої площі, щоб економити на квартплаті. Тим більше що за даними журналу Scientific Data, до 2050 року дві третини населення Землі будуть жити в містах, пише видання Wired.

«Якщо ви знімаєте мікро-квартиру, а потім купуєте меблі, які не підходять за розміром, весь простір здається меншим, і це неправильно», - каже Стоктон Вільямс, виконавчий директор Інституту міських земель. Як приклад він вказує на перший комплекс мікро-квартир в Нью-Йорку, Carmel Place. Тут у більшості квартир були встановлені ​​висувні або складні меблі, що повинно було, на його думку, навчити мешканців правильно підбирати свій індивідуальний варіант. купить мебель во львове

 

 

Ще один схожий приклад - гуртожиток Массачусетського технологічного інституту. На думку його мешканців він має досить маленькі кімнати для студентів. Саме цим можна пояснити появу проекту, названого CityHome.

Його суть полягає в тому, щоб з максимальною ефективністю використовувати наявний невеликий простір кімнати або квартири-студії. Для цього був розроблений концепт спеціального меблевого блоку, який здатен трансформуватися під відповідні потреби власника. Управління механізмами здійснюється за допомогою жестів, за якими стежать сенсори, а продуманість конструкції вражає своїми можливостями. Незважаючи на те, що проект CityHome далекий від завершення, його розробники впевнені в тому, що він виявиться надзвичайно корисний.

 


Меблі - основа будь якої домівки, і від того, наскільки вони будуть довговічними, функціональними, і комфортними напряму залежить якість життя мешканців. Завітайте до інтернет-магазину "Мої Меблі", саме тут ви зможете обрати найбільш оптимальний для власних потреб і можливостей варіант меблів для спальні, вітальні, дитячої кімнати, кухні, прихожої по доступній вартості.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com