тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайський магазин відкрив "камеру зберігання" для чоловіків

Один з великих китайських магазинів віднедавна надає відвідувачам незвичайну послугу: тут з'явилися "камери схову" для чоловіків, які не в захваті від жіночого захоплення шопінгом. Дами можуть залишити тут подружжя і спокійно ходити по магазинах...

 

 

У торговому центрі Global Harbour в Шанхаї з'явилося кілька скляних кімнат, де чоловіки, що не жалують шопінг, можуть скоротати час. У кожній капсулі встановлений комп'ютер з іграми 90-х років.

Китайське видання The Paper провело опитування чоловіків, випробувані сервіс. Один з них залишився повністю задоволений і розповів, що як ніби «знову повернувся в школу». Інший похвалив задумку, але поскаржився на відсутність в будці вентиляції і кондиціонера. Він зазначив, що посидів в будці п'ять хвилин і сильно спітнів.

 


Ця ідея стала приводом для жвавих дискусій в китайських соціальних мережах. Деякі користувачі схвалюють це рішення, заявляючи, що це вигідно магазинам. На їхню думку, звільнені від незадоволених шопінгом супутників жінки зможуть присвятити покупкам більше часу і витратити більше грошей. Інші користувачі - в тому числі жінки - з цим не погоджуються. Вони відзначають, що якщо чоловік просто хоче пограти в ігри, то який сенс взагалі тягти його в магазин..

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com